The Map of Happiness
O An Sevgili ile Birlikte Olmak İstememe
Kız arkadaşın, canın arkadaşlarınla eğlenmek istediğinde seni arar. Sonra bir daha arar. Sonra bir daha. Daha sonra mesaj çeker. Senden de bekler mesaj atmanı. Atarsın. İlk önce muhabbetin içine edilmiş, sohbete katılamamışsındır; daha sonra kılıbık olmuş, alay konusu olmuşsundur. Hatta şu satırları yazmak için bile 2 saatini harcamışsındır.
LauBaLi

Sanki kadınlar o anı hissederler, kıllığına daraltırlar adamı. Ya bırak; yürümek, biyerde kahve içmek, düşünmek, arkadaşlarla bira/maç seyretmek, biriyle kesişmek istiyorum. Nolyo yani? Bir de o anlarda normalde olduklarının 5 katı ateşli, hırslı ve istekli niye olurlar bilemem.
harvi

Hadi diyelim o an gittin sevgilinle olmaya. Seni gördüğü an buzdolabına döner, trip atar.
WeaponX

hani canın acaip bi biçimde yalnız olmak ister. bööle müzik dinleyip sadece boşluğa bakmak ister, saatlerce. işte o anda telefon çaldığında sevgilimi öldürmek isterim.
.

Ya bu kadınların zamanlamaları gerçekten mütiştir. Abi cebinde beş kuruşun olmaz, benzin parası bulamassın, eleman tutturur "Hadi yemeğe gidelim, yok beni sinemaya götür, ay hadi bu akşam gidip bir yerlerde eylenelim." Ondan sonra başlarsın bin dereden su getirmeye ama abi ne desen boş karşıdaki anlamaz, daha dogrusu anlayamaz çünki mutludur, bir sevgilisi vardır, dünya umurunda deyildir. Ama bilmez ki karşıdaki gariban neler çekiyor. Tabi ne yapacaksın vurursun kredi kartının gözüne, aysonu da banka vurur. Zor iş abi zoooor.
SVEN

Ne istediklerini bilmedikleri anlarda senin bir amacın olduğunu bilmek sinir eder sanırım kızları. Ve lanet olsun ki onlar hemen hemen her zaman ne istediklerini bilmeden dolaşırlar.
gustavson

Erkeğe Bakabilme »
zuxxi.com | Geyiks Ar�iv