The Map of Happiness
Al Bano ve Romina Power
Al Bano ve Romina Power diye uyuz bi çift vardı. Kadının uzun saçları vardı, savutturup dururdu. Adam kadından kısaydı, çirkindi, gözlüklüydü. Adamın kompleksi yuzunden heralde, dümdüz pabuçlar giyerdi kadıncagız. Yıllar sonra boşandıklarını öğrendim. Nedense keyif aldım.
ayse1

Kadın Amerikan asıllı idi. Sanırım bu adama "Bak seninle bu alemde yeni bir Eurythmics olucaz, dünya müzik listelerini fethedicez." şeklindeki vaaatleri yüzünden varmıştı. Fakat dört köşe gözlüklerinden başka bir olayı yoktu adamın. Feliçita'dan başka da bir şarkılarını hatırlamıyorum. Kanımca Izel-Çelik'ten öte birşey olamadılar. Sahi, Çelik "benimle evlenir misin" gibi hitlere imza attı solo olarak, Al Bano neler yapıyor acep?
forane

"Kiiiii saaaaarraaaaa" diye bi şarkıları vardı bunların. Kadın, artiz Tyrone Power'ın kızıymış. Gençliğinde bunalımlara girmiş, sona bu adamla evlenmiş de hayatı düzene girmişmiş. Üzülmüştüm okuyunca.
overmars

Aaa boşandıklarını öğrenince ben de çok sevinmiştim. Çok gıcık bi çiftti. Böyle aşırı mutlu, aşırı mükemmel havaları filan... Oh olsun.
Mr.Kurtz

Adam çok cibiliyetsiz zavallı bi tipti şarkı söylerken bile huzursuz huzursuz yan gözle karısını keser gerginliğini örtbas etmek içinse devamlı ağzı ensesinde kasılmış bi şekilde gülümserdi, şahsi kanaatimce akşamları karısı o koca sandaletli ayaklarıyla bunun kafasını kafasını eziyo topuksuz geçen yılların öcünü alıyo olabilirdi. İçlerini bilemem tabi.
U-nique

Vakti zamanında İtalya'dan mektup arkadaşım bi hatun vardı. Ne tür müzik dinlersin muhabbeti yapmıştı. Yavşamak için Al Bano-Romina Power'ı beğenirim diye yazdıydım mektuba. Bi daha cevap alamadım. Yazmaz olaydım. Bilemedim...
Prien

Amma negatif elektrik yağmış ki 26-45 meridyenleri arasından, adamlar boşanmakla kalmadılar bir de kızları ABD'de kayboldu. Ünlü annenin sorunlu kızı büyüyo, sonra kendisi ünlü kızı oluyo, sonra kızı sorunlu oluyo... Romina Power'ın Gerçek Hikayesi. Tırstım valla her an bi Holivut yönetmeni atlayabilir olaya. Dağlara taşlara.
partyg

Tanita Tikaram »
zuxxi.com | Geyiks Ar�iv