The Map of Happiness
Köle İsaura
Köle Isaura ekranların ilk pembe dizisiydi. Kavramı anlamayan şopar TRT haftada bir Pazartesi akşamları yayınlamaya kalkmıştı da göster Allah göster bitirememişlerdi. Duruma uyanıp Isaura'yı oynayan Lucelia Santos'un başka bi dizisi Kücük Hanım'ı her sabah göstermeye başladılar, dananın kuyruğu o noktadan sonra koptu.

İşin vurucu tarafı, bu masum bakışlı ilk Brezilyalı yıldızımız aslında kendisinde her yol olan fettan bi hatundu. Fırlamanın biri okula alın size Isaura diye getirdiği Playboy'la hepimizi dumura ugratmış, annelerimizin şöyle bi gelinim olsa diye bayıla bayıla seyrettiği melek yüzlü Isaura'nın sahillerde, yaylalarda çekilmiş çırılçıplak pozları ile genç vücutlarımızda ne kadar erotik duyu varsa hepsini uyarmıştı.
roro

Bir Leonsyu mu vardı ne. Dizideki tek sarışın mavi gözlü oydu, allahın hıyarı yapmadığını komazdı. Isaura'nın güzel olan tek yeri alnıydı, profili harikaydı ama gerisi beş para etmezdi, aslında göğüsleri de küçüktü. Bir de harika bir şarkısı vardı dizinin. şöyleydi galiba: Nereeee nene, nerene ne ne ne. Hi daçi nebrestika, von foldu deyul du komike. (Valla bak)
Ardala

dizinin jeneriğide kadınlar kafalarında testi taşırlardı.
klytaimestra

Arkadaşlar tam olarak hatırlıyamıyom ama bu dizide kolombolu kardeş adlı bi karakter vardı ki kendisi Zorro'yu bu diziye nasıl adapte edebiliriz diye uuraşan yapımcıların maarifetiydi ve fakat diziye bu kahraman girince (Hatta gizli kimliği filan vardı bunun, yanılmıyosam zengin bi adamdı.) benim ilgimi çekmeye başlamıştı. İşte bu adam cümle zalimlere günlerini gösterir, hadlerini bildirirdi. Ya da ben çok güzel bi şekilde 2 diziyi filan karıştırıyom, belki de 3, kim bilebilir?
Dark_knight

Benim hiç anlayamadığım şey Isaura'nın alabildiğine şehla gözlerine rağmen "güzel" adledilmesidir.
post

Baron vardı, şerefsizin evladı. Boynu altında kalasıca ne uyuz adamdı yaaa. Isaura'ya habbire eziyet ederdi terbiyesizin çocuuuu!
bebelerebalon

Samurayın İntikamı »
zuxxi.com | Geyiks Ar�iv