The Map of Happiness
Simit Ve Jons
Abi daha çok küçüktük, ne doğru ne yannış bilemiyoz tabii. Bunlar çıkmıştı televizyona siyah beyaz. Henibıl Heys ve Kit Kori. Soyguncuydu bunlar, hani bütün trenleri soymuşlar, silah çekmişler, aslında boktan adamlar yani. Fakat gel görki bi Vali mi ne vardı. Diyoduki siz altı ay bi yıl bi boka bulaşmayın, tren soymayın, ben sizi affedicem. Bunlarda paso kaçıyolardı. Bizde onlara acıyoduk, affedilsinler istiyoduk. Birazda kelekti bunlar hani. Başlarını sürekli belaya sokuyolardı. Yakalanmadılar ama, sonra yırttılar mı bilmiyom..
Jerry Drake

Bunların adı Henibil Heys ve Kit Köriydi de dizinin adı neden Smith ve Johnstu?
vishne

simit ve cons takma adlarıydı, otellerde falan kullanırlardı, gerçek isimleri ile aranan adamlardı çünkü. gerçek isimleri henıbıl heys ve kit köri idi
casca

Bu Hannybal Hayes ve Kit Curry ağbiler zamanında namuslarıyla tren soygunculuğu yapmış ağbilerdi. Ancak hiç kimseye zarar vermemişlerdi. Onun için texas valisi olm siz iki sene başınızı belaya sokmayın, ben de sizi affedeyim derdi.
Netekim bunların hangisini Smith hangisinin Jones olduğunu bugün hatırlamıyorum. Ancak Jones hızlı silah çeken ve iyi dövüşen, Smith ise zeki olup karı kız peşinde olandı. Jones o kadar hızlı silah çekerdi ki kamera bir onu silahı kılıfında gösterir, ardından rakibini silahına davranmak üzere atak yapma hazırlığında gösterir, ardından da elinde silahı ile sırıtan Jones'u gösterirdi. Bunlar dizinin sonunda aslında bir süredir boşuna kaçtıklarını, valinin kendilerini bir süre önce zaten affetmiş olduğunu öğrenip dumur oluyorlardı.
JediMaster

Robot Kız Vickey »
zuxxi.com | Geyiks Ar�iv