The Map of Happiness
Sevdin mi Maçı?
Nasıl Erol sevdin mi maçı?
Erol maçta yaşadıklarından ambale olmuş ve hamile anasına sarılmıştır. Babası da "bi bok yedik işte" der gibi bakmaktadır.

Evet maçta küfür olayının önüne geçmek için yapılan bu dikkat programını hiç unutmadım. Birbirine kasıtlı sert giren futbolcular, küfür eden taraftarlar vardı. Bi de Metin Oktay şöyle diyordu:

Dünyanın her tarafında bu tür olayları görmek mümkün. Ama hiç olmazsa daha iyi değil mi?"
hakikibobo

Bir çocuğun Oya Küçümen dublajıyla "Baba beni maça götürsene?" demesi üzerine, babanın "Oğlum büyümüşte maça gitmek istermiş." diyip oğlunu gıdıklamasıyla başlardı herşey.

Baba, hamile olmasını nedense anlamamız gereken annenin bakışları arasında oğlunu bir seferde 40 maça birden götürür (zira maça gitme sahnesinde 40 a yakın takım görürdük ayrı ayrı sahnelerde), çocuk büyük ihtimalle babanın bu gereksiz işgüzarlığından kıllanıp yorularak eve döndüğünde anasına sarılırdı.

Baba oğlunun bu efemine tavrına şaşırır, annenin hamile göbeğine daha bir zuum yapılırdı. Ben bu filmin etkisiyle ilk kez maça gittiğimde bir seferde 40 ayrı takımın maçını izleyemeyişime çok üzülmüştüm, çocuk belli ki çok şanslıydı, ama topoşun tekiydi. Hep öyle düşündüm, düşüneceğim.
Cornholio

Çocuk mutlu bi şekilde babasıyla yerde boğuşurken beyaz çoraplarına dikkat etmediniz değil mi? Hahaha. Üstler beyaz, altlar koyu gri. TRT nası izin veriyo bööle şeylere? Yoksa doğal bi ev ambiyansı yaratmak için mi göz yumuldu bu pisliğe?
fender

Evdekileri Değerlendirelim »
zuxxi.com | Geyiks Ar�iv