The Map of Happiness
Dallas
Yazmaya bile değmez. Millet olarak Ceyar'dan nefret ediyorduk. Anneannem "Boynun altında kalsın Ceyar" derdi seyrederken. Ben hiç boynu altında kalan adam görmemiştim. Merak içindeydim.
zuxxi

Bi zamanlar Dallas'ı seyrederken Bobby'i sevmemiz Ceyar'dan nefret etmemiz gerektiği inancına bi şekilde sahip olmuştum. Şimdi Show'da bazen eski bölümlerine takılıyorum da Ceyar'ın muhteşem ticari ve sosyal bi zekaya sahip olduğunu, Bobby'nin ise çok sünepe bi herif olduğunu idrak ediyorum.
????

Ceyar bin türlü dalavere çevirirdi ama yinede kimseler onu evden kovamazdı.

Bayan Eli, her bölümde "Ohh yoo!" derdi. Ama her bölümde...

- Bayan Eli, Ceyar yemeğe gelemiomuş.
- Ohh yoo!
- Bayan Eli, senin var ya...
- Ohh yoo!
hombre

Sonradan bu dizideki her oyuncu için bir ölüm sahnesi çekildiğini öğrendim, havuzda, yatakta, ofiste vb. Gerçek hayatta oyuncunun başına bişiy gelirse, dizide de onu öldürebilmek için...
moose

Dizinin hastası olan anneannem, son nefesi için azraille cebelleştiği gün, tv'nin önünde ağlaşanları el işareti ile kovaladı. Bizler "Kadın hava almak istiyor." mantığı ile geri çekilince dehşet içinde anladık ki, hala Dallas'ı seyretmekte. Dizinin ortasında "Tamam artık kapatabilirsiniz. Geldi." dedi. Salavat getirip ruhunu teslim etti. O gün bu gündür dın dııın dıdıdı dıın şeklindeki müziğini duydukça ürperirim.
elmaelma

Ceyar'ın aslında J.R. olarak yazıldıını öörenince adamın zihnimdeki silueti de kısalmıştı.
gövelördek

Aile büyüklerimiz Dallas'ta tanıdığımız tipleri başka bir film veya dizide görünce "Aaaa bu Boby, Aaa bu Pamela vs." derdi. Hadi hadi, kandırmayın kendinizi, bizler de dedik işte. Ayrıca Dallas'taki oyuncuların gerçek adlarını kaçımız biliyor?
Fenman

Ceyarla Bobby ne zaman yürüyüşe çıksa hep petrol kaynaklarının yanına giderlerdi. Ceyar sürekli eliyle makinaları işaret ederek, "Burdan çıkıcak petrol ikimizindir." derdi.
Bobby mutlu mutlu sırıtır, sen çalış ben karıları götürürüm diye bakardı.
XeXeX

Ceyar sonra bir reklamda oynamıştı. Petrol şirketiydi galiba. Yanılıyor da olabilirim. Gazetelerde bile yazmışlardı. İnsanların kafalarındaki Ceyar olsun diye de dizide seslendiren kişiye konuşmasını teklif etmişler ama adam çok para istediği için başkası seslendirmişti. Ceyar hisse senetlerini mi ne alıyordu. Meşhur gülüşüyle dönüp telefonu kapatıyordu. Masada Türk ve Amerikan bayrakları vardı. Vay be! demiştik.
anofel

Ceyar ile Boby'nin tepişmeleri beni hiç ilgilendirmezdi. Ufacık tefecik içi dolu cinsellik Lusi'ye hastaydım ben. Kahya Ray samanlıkta götürürdü kızı.
rea

Paranın mutluluk getirmediğine dikkatimizi çeken dizilerin belki de en birincili. Ben Babiyi sevenlerdendim fakat o sıralar çok popüler bir köpek ismi olan Bobi ile ismi örtüşmekte olduğu için kendisine gönül rahatlıgı içinde sevgimi gösterebildigimi söyleyemem.
genkomata

annemler izin vermiyodu izlememe dallası. neymiş efendim. entrikaymış, oyunmuş. bi çocuğa göre bi öyküsü yokmuş. iyi halt ettiniz. böyle avanak biri oldum çıktım işte. ah zamanında azıcık dallas izleyip nasıl hayatta kalınırın dersini alaydım.
oranj

bir bölümde ceyarı vuruyorlardı da haftalarca ülke gündemini meşgul etmişti kim vurdu yoksa kim vurduyamı gitti diye. ben bile o yaşta (6 - 7) konuyu idrak edip merak etmiştim ceyar amcayı kim vurdu diye. harbi kim vurmuştu lam ceyarı.
SuperSalataAdam

Bi de Cliff Barnes (Klif Barns) vardı avukat olan, Pamela'nın ağabeyi. Dinsizin hakkından imansız gelir yaklaşımıyla hep Ceyar'ın pisliklerini bertaraf etmeye çalışır ama bi halt da beceremezdi kendileri.
Charlie Brown

Görevimiz Tehlike »
zuxxi.com | Geyiks Ar�iv