The Map of Happiness
İnternet Sarkaçları
Sayıları teknolojinin gelişmesiyle doğru orantılı olarak artan bu insanlar, genelde erkektir. İlk örneklerine 75Mhz'lik Pentium'ların çıkışından birkaç ay sonra rastlanmıştır. İnternet'in yaygınlaşmasıyla birlikte sayıları da hızla artmıştır. Bunlar chat odalarında şiirler okuyarak romantik çocuk kıyafetlerine bürünürler ve kız tavlamaya çalışırlar. Yazdıklarının yarısından çoğu yalandır. İşsiz oldukları halde kendilerini doktor veya avukat olarak tanıtırlar. "Latin müziğine bayılırım", "Almanya'da Master yaparken dans kursuna gitmiştim" gibi geyiklere girmeleri kaçınılmazdır. Eğer onlara X yazarı hiç beğenmediğinizi söylerseniz, o yazar sarkaçların en büyük düşmanı olur. Bir müzik grubunu çok sevdiğinizi öğrenirlerse o grup için canlarını bile verebileceklerini söylerler. Kısacası yalakalığın en üst mertebesine ulaşmış kişilerdir bunlar. Aynı anda onlarca masum kıza sarkabilirler. Kelime oyunlarıyla güzel bir kız olup olmadığınızı anlamaya çalışıp çok zaman kaybetmeden buluşma teklif ederler. Amaçları bellidir ve sadece o amaç için yaşarlar.
????

bu tipler en çok icq'da bulunur. geceleyin sana ilk mesaj olarak mrb, slm, ismin ne güzel falan gibi hayal gücünden yoksun, zekadan payını alamamış laflar ederek ilgini çekceğini sanan tiplerdir. hiç kafaları çalışmaz. ulan gece yarısı senin gibi en az 80 mesaj gelir ortalama bir kıza. (hele numarası eskiyse) seninkine niye cevap yazsın. farkedilir olmayı hayvanlık sananlar da ayrı bir konudur, anlatmıyayım. herşeye rağmen akıllı zamparalara rastlayabilmek hoşdur her kadın kısmısı için: diğerleri için üzülürüm ama öğüt vermem.
ayse1

Bu garibanlar en geç 3. cümlede "asl?" diye sormayı ihmal etmezler. Karşıdan gelen cevap 19/f/ist falansa gözler faltaşı gibi açılır ve yalakalıklara başlanır. Eğer cevap 21/m/ist vs. ise buna ya cevap verilmez, ya şöyle helalinden bir "bye" çekilir, ya da bol şans dilenir -ki bu en iğrencidir.
CannyBoy

efet ayse 1, katılıyom sana, hiç sevmem onnarı, asl neydi bu arada?
hedehödö

abi yok böyle bişe ya, her yerde var bunlar abicim. ben bu sapıklar yüzünden yabancı kanallarda chat yaparım oraya bile dayanmış dallamalar. isimlerden belli oluyor; megaayhan, fuckerahmet, lonelygenç, robokamil gibi bilimum şeyler. yok abi bizimkilerde bu cinsel şehvet olduktan sonra rahibe teressa'ya bile mesaj yollar bunlar.
bodiroga

sarkaçların asl sorusuna yanlışlıkla bye diye cevap verirseniz sarkacımız anında sizi bir bayan olarak algılayıp bunaltmaya devam edecektir aman diyim sakının bunlara bye falan demekten
_suse_

Sarkaçların icq info'larında "Biliyorum Sen Güneşsin Etrafında Binlerce Gezegen Var, ama Sen de Biliyorsun ki Ben Dünyayım ve Bir Tek Bende Hayat Var" gibi anlam veremediğim ama onların çok romantik buldukları 'özlü' sözler olur hep.
dirty

küfürleşmek zevkli olur bunlarla. sonra asl sorduklarında biraz eğlenirsin ve 19/f/ist deyiverirsin. adam hayatının yakarışını yapar az önce öle demek istemediği üzerine.
waq

Benimle seviyeli bir muhabbet kurmaya ne dersin şeklinde komik bir giriş cümlesi olur çoğunun.
passport

Ben bunların yabancı olupta erkek arkadaşın var mı diye soranlarına gülerim en çok. Yok, gelecen mi Pakistan'dan?
yoknickmick

Çarpan Kadınlar »
zuxxi.com | Geyiks Ar�iv