The Map of Happiness
Sanal Süs Meraklıları
Çoğunlukla takma isimlerini, bazen de yazılarını çeşitli figürlerle süsleyen tuhaf kişiler yaşar güzel İnternet'imizde. Bu insanlar büyük harfleri, küçük harfleri, ters soru işaretlerini ve klavyeden nasıl çıkartıldığını bile bilmediğim bir dolu karakteri kullanarak yazılarını süslerler. Bu insanların, ^KiN@_0F_tHe_UnIversE^ filan gibi takma isimleri vardır. Televizyonu dantel örtüyle süsleme geleneğinin dijital ortama yansımasından başka bir şey olmayan bu davranış biçimini sergileyen kişilerin fazla üzerine gidilmemelidir; çünkü onlar bizim velinimetimizdir. Ama siz istediğiniz kadar üzerlerine gidebilirsiniz.
zuxxi

anlamsız biçimde bir sohbet anıdır karşındaki birden sana aa dur ben sana kahve ikram edeyim der. böle satırlar boyunca ilkokul çocuğu çizgisi kıvamında bir kahve fincanı belirir karşında. yahu dur delimisin diemezsin o an. ardından abartır iice aa bi de sigara ikram edeyim, dur bak ben ayıcıkta yapabiliyorum, hatta benim devemin nalı bile var diyerekten anlamsız logolarla doldurur ekranı. ya git kardeşim delimisin???
Bacchantes

Bunların bi de özene bezene yaptıkları lakapları korumaya almak isteyenleri vardır. Lakaplarının sonuna registered, copyright falan gibi amblemler koyarak sevindirik olurlar.
Nice One

o abidik gubidik nickname'i biryerlerde yazmak zorunda kaldığınızda da mı üşenmiyosunuz be ya?
mazya

İyi Yapmışsın İnsanları »
zuxxi.com | Geyiks Ar�iv