The Map of Happiness
Sırada Öne Geçenler
Bu grup Türkiye'de yaşadığını ve sık sık sıraya girmesi gerekeceğini eşşek kadar olduğu halde anlayamayanlardan oluşur. Siz kuzu kuzu sıranızı beklerken amca gelir, önünüze dikilir. Önceleri ses etmez, du bakalım planı ne, diye beklersiniz. Amcanın sırayı iplemediğine kanaat getirince, "Sıra var birader" diyerek kendisini uyarırsınız. Sanki sırayı görmemiş gibi, "Aaa öyle mi?" diyerek ve homurdanarak arkaya geçenler olduğu gibi; "İşim kısa" diyen pişkinlere de rastlayabilirsiniz. Amca dediğime bakmayın, teyzeler de bu konuda çok başarılıdır.
zuxxi

ve bu teyzelerin kendisini acındırmak için kundaklı çocuğunu alıp sıranın önüne geçmeye çalıştıkları bile görülmüştürki bunlar artık işin profesyonelidir.
mengütay

Böyle durumlarda en favori cümle "Ben sadece bir şey sorup çıkıcam"dır. Bu bir taktiktir. Hazır bankoya ulaşmışken uyanıklık edip işlemlerini yaptırmaya kalkarlar. Sille tokat dövmek gelir içinizden.
CONRADINE

Sıra tam size gelmişken birden önünüze geçen teyzeler vardır bunlara genelde bankalarda rastlanır "hop teyze benim sıram" dediğinizde ise pişkinlikle "evladım benim ayaklarım ağrıyo ondan koltukta oturuyodum" der.
nestor

Duyar Gibi Olanlar »
zuxxi.com | Geyiks Ar�iv