The Map of Happiness
Pıtır Pıtır
Bi hediye aldık, kırılcak bi eşya. Bu nedenle kutunun içindeki bi başka bi şey, bizi en az hediye kadar mutlu ediyo. Evet bildiniz, o üzeri mini baloncuklarla kaplı naylon şey. Hediyeyi kutusuna sokuşturduktan sonra başlarız patlatmaya. Genelde baş ve işaaret parmakları arasında ezeriz balonu, baazen de iki başparmak arasında. Uzun tırnaklar mutluluğumuzu katlar. Hediyeyi veren arkadaşımız da bizim gibi manyaksa bi ucundan o başlar: Çat, çot! Allahım niye bu kadar zevkli bişey bu. Bazıları patlamaz, salakça sönerler, gıcık olurum. Bi süre sonra çounluk patlar ama, son bi umutla yoklarsın hepsini. Genelde bu malzeme eve girdiği anda üçe bölünür; birini ablam, birini de annem alır, ciddi bi iş yapıyomuş gibi patlatmaya başlarız.
çernük

Hani o salakça sönen var ya, bazen onun hemen yanındaki şişiyo, şişeni söndürüyosun, yanındaki şişiyo, bi o şişiyo, bi o şişiyo, sora bi hışımla sıkıştırıp patlatıyosun, öcünü almış gibi mutlu oluyosun.
Gianluca

Ele geçirirsem hırsla çamaşırın suyunu akıtır gibi bi ucunu çevirir, öteki ucunu ters yöne çevirerek taramalı tüfek gibi çıkan sesi dinlerim.
whopper

Küçük elektronik eşyaların içine sarıldığı torba şeklinde pıtır pıtırlar vardır. Patlatmak için yırtıp düzleştirmeye çalışırız ama, bu arada birkaç baloncuk ziyan olur ve içimiz yanar, yüreğimiz dağlanır.
WhiteSaint

Şirkete yeni bi mal sevkiyat gelir ve paketlerin içinden bu nefis pıtırlar çıkar. İçerdeki herkes çaktırmadan bunları patlatmaya çalışır. Ama patlama anı konuşmaya denk gelmeli ki sesden dolayı kimse karizmasını yitirmesin.
- Vedat abi irsaliyeleri dosyaya koydun mu?
pıt
- Hı?!
PYRAMUS

Patlicak şey kalmayınca son bi gayret çiğniyorum. Güzel oluyo pıtpıtpıt. Şimdi düşündüm de, manyak mıyım neyim, pis şey çiğnenir mi?
Gianluca

Şirkete gelen malın içinden büyük balonlu pıtırlar çıkmıştı, paspasın altına koyduk. Her gelen uyuz oldu bize.
operatör

patlattığım pıtırlar başkasına yada şirkete aitse arada patlamamış boşluklar bırakırım anlaşılmasın diye.
userid

Cep Telefonları »
zuxxi.com | Geyiks Ar�iv