The Map of Happiness
Telli Araba
Hazır oyunlar bölümünde Telli Arabayı nasıl unutabilirsiniz?! Bugün herhalde 20-35 yaş arası olan tüm erkeklerin bir telli arabası olmuştur. En adi plastikten yapılma, tek renk (camlar dahil) deterjan kutusu kadar bir şeydi. Tavanından çıkan bir tel vasıtası ile itilir, bu esnada ağız ile motor sesi çıkartılırdı. En pahalı ve en hızlıları (nasıl oluyorsa) Mersedes olanları idi. Telin elde tutulan tarafı bükülerek direksiyon şekli verilirdi. Abartıp arabasını pullarla süsleyenler, hatta pille çalışan ledler takanlar bile vardı.
????

Raptiyesi bol bi telli araba en fiyakalı olanıydı aynı zamanda. Yarıştırırdık bi şekilde, ama nasıl. İnce bir tel tutardı o en dandik, sanayi artığı lastikleri. Sık çıkardı, bi çözümü yoktu sabitlemenin. Severdik.
rOTTEn

Benim hiç olamamıştı. Kız olduum için oynamama afacan erkekler izin vermiyodu. Bikeresinde topluca birinin ewine gitmiştik, ben çocuğa tiyo vermiştim, "tel al arkaya stepne yap" filan diye. Çocuk yapmıştı acayip fiyakalı olmuştu, sonra herkes yapmıştı, zekiyim.
civciv kalimero

Sabit Futbol »
zuxxi.com | Geyiks Ar�iv