The Map of Happiness
Kız Kovalayan
En ucuzu ve en popüleriydi. Galiba isminden kurtarmıştı. Kızları korkutmayı görev bilen erkek çocukları bu isme iyi reyting kazandırdılar. Serçe parmağı boyunda, beyaz barutlu bir garip nesneydi. Kıçından ateşi verince deli danalar gibi havada savrulur, kız erkek dinlemez civarda kimleri bulursa onlara doğru tehlikeli uçuşlar yapardı. Bu esnada erkekler ruh hastası kahkahalara kapılır, kızlar ise kaçardı. Belki de ismi bu yüzden Kız Kovalayandı. Ya da ismi Kız Kovalayan olduğu için sadece kızlar kaçar, erkekler kız olmamak için kaçmaz, onun yerine kahkaha atarlardı. Karmaşık bir konuymuş bu.
zuxxi

Düzgün bir tüf tüf (apayrı bi konu) borusu (inşaatlarda kullanılan lastik elektrik borusu) kullanılarak, bazuka atarmış gibi davranılırdı. İki kişi (ateşleyici, tutucu) ile yapılan bu atış %80 hedefine ulaşırdı. Bi tek ben mi denedim bu hasta ruhlu atış şeklini acaba ?
Karakancalos

Biz ona kız kaçıran derdik. Ben kızım ama ben de atardım; bazı tırsaklar vardı elektrik telleri tutuşçak diye korkarlardı, gülerdik onlara biz.
civciv kalimero

bu kız kaçıranın içindeki barutu yerlere döküyoduk, yakınca puf diye duman çıkıyodu sihirbaz oluyoduk.
enginm

bikeresinde küçük oyuncak arabamın arkasına 3 tane bağlamıştım. amaç "roket güdümlü araba". olmuştu da. ama çok masraflıydı. 3 kız kaçıranla ancak bir iki metre gidiyodu. ilk başardığımda çok sevindirik olmuştum.
double-i

Mantar »
zuxxi.com | Geyiks Ar�iv