The Map of Happiness
Lak Lak
Bunu nasıl anlatacağımı asla bilemiyorum. Bi plastik oyuncak vardı. Bi sapı, iki tarafında da üçgenlere bağlı iki plastik top. Bu oyuncağı yukarı aşağı sallayınca; "Tak taka tak taka" diye ahenkli bir takurtu çıkardı. Nedendi? Etraftakilerin bu manasız gürültüden canı sıkılmaz mıydı? Hiç bilemem. Etraftaki olmadım ki; hep "Dambada dumbada" gürültü çıkarttım.
zuxxi

Sevgili zuxxi, senin dediğin gibi kanat çırpma hareketi yapılabildiği gibi, toplardan biri diğerine çarpıtılıp, çarpan topun altta kalması, çarpılan topun 360 derecelik turu tamamlası ve tekrar aynı topa çarpması şeklinde de bi tekniği vardı ki, ben genellikle bunu tercih ederdim. Sonradan lise yıllarında, fizik dersinde buna momentum dendiğini öğrendim, hüzünlendim.
siyetil

Ve her ikili ortamda olduğu gibi iki kanadı olan bu oyuncakların da "taraftar"lara yönelik renklileri vardı. Sarı lacivert, sarı kırmızı, siyah beyaz felan.
armygrows

Bu laklaklar adamın bileğine çarpıp öldürüyomuş. Hatta yurt dışında yasaklanmış! gibi bir geyiğe inşallah birtek ben muhattap olmak zorunda kalmamışımdır.
ozzuxxi

Hulahop »
zuxxi.com | Geyiks Ar�iv