The Map of Happiness
Dokuz Aylık
Dokuz Aylık, erkek takımının, girme, çıkma, sokma, kanırtma, hamile bırakma vs. ile ilgili sapkın esprileri yardımıyla yaratılmış, ancak çok zevkli bir oyundur.

Oyuncular, basket potası ve basket topu yardımıyla oynanır. Kaç kişi olduğu önemsizdir. Potaya atış yapılabilecek bir yarım daire, ve potanın tam altı olmak üzere belirlenmiş bölgelerde oyuncular yerlerini alırlar. Potanın altındaki oyuncu, yatakta altta kalmış, ve hatta döllenmiş kişiye benzetilir ve ay sayımı yapılır. İlk atışı potanın altındaki adam yapar. Başarısız olduğunda top potanın solundaki amcaya geçer ve tüm oyuncular sırayla basket atmaya çalışırlar. Başarılı atış yapan, başarılı olduğu sürece atış yapabilir. Başarısız olunca top solundakine geçer. Oyuncular, bir tur bitene kadar dokuz basket atmayı başarırsa, Dokuz Ayı tamamlamış, yani çocuğu doğurtmuş olurlar; potanın altında kalan oyundan çıkar.

Bu durum gerçekleştiğinde, "Ingaaaa" diye espri yapan zararsız kişiler, "Oğlumm sonuncuyu ben soktum nıhahaa" diyen ayı kişiler söz alırlar. Halbuki burada sokmak, sokmamak yoktur. Sokmak eylemi zaten meçhul kişilerce gerçekleştirilmiştir, bize düşen dokuz ayı bitirmektir. Ama olsundur; o adam o esprileri yapmadan yaşayamaz.
zuxxi

yukarda belirtilen sapkın esprilerle ilgili olaraktan kürtaj diye bi olay da vardır bu oyunda. yani dokuz sayıyı yiyen kişi ideal bir basketbol sahasında yarı sahaya tekabül eden mesafeden tek bir atış dener, basket olursa kürtaj olur. çok yaratıcıyız çook...
keyser_soze

Basketbol ile üreme faaliyetini bir potada (!) eriten bu müstesna oyunun en güzel tarafı ceket-kravatla bile oynanabilmesiydi. En kritik oyuncu yarım ayın sol ucundaki "oyunu döndüren" şahsiyetti.

Hamilelik süreci yaşayan kardeşlerimiz ise histerik çığlıklar atarak konsantrasyonumuzu zedelemeye çalışır, çocuk sayısı ikiyi geçerse yetimhaneye bırakacaklarını söylerlerdi.
sultani123

eğer adamı doğurtursan senin sayın da sıfırlanırdı. sonra da babası ben oldum gibi espriler yapmaya hak kazanırdın.
kedi2000

eşşek kadar olduk, olayı 3 sayı çizgisine taşıdık ama nasıl koydum, çocuk yaptık, bu yaşta baba olunurmu lam, türü geyikleri bırakmadık, bırakamadık, bırakamıyacağız. türküz biz.
SuperSalataAdam

Dekmancılık »
zuxxi.com | Geyiks Ar�iv