The Map of Happiness
Kısa Kısa
1 2 3 4 5 6 7

Taksiye binerken kapının kenarına bakarak arabanın sarıya boyanmadan önceki rengini ööreniriz. Ööreniriz de noolur? Hiç.
|SpiderS|

Yeni tanışılan bi kıza iltifat eden birisinin düştüğü komik durumu sonra kendisine felan anlatırken "yok len ööle demedim" diye inkar etmesine ve bu durumu sürdürmekten vazgeçmemesine bayılıyorum.
????

Tam eldivenlerini giymişsindir. Ama o ne; daha bağcıklı ayakkabılarını yada botlarını bağlamamışsındır! Aslında On saniye bile almaz ama... Offfff işte!!!
????

Belediye otobüsünde giderken, sevdiğiniz parçayı dinlemek için walkmaninizin rewind tuşuna bir müddet basılı tuttuktan sonra, play'e bastığınızda şarkının tam başını tutturmuş olmanız dünyanın en büyük zevkidir herhalde.
????

Hani evde yanlız kalınca "Oley beaaaa annemler gitti. Artık evde istediğimi yaparım." dersin ya. Ev boşaldıktan sonra oturup TV seyredersin. Neden ulan? Hani annenden babandan gizli şeyler yapıcaktın?
????

İnsanın canı sıkıldığı zaman hani elini tişörtünün altına sokası gelir ya! Ve soktuktan sonra göğsünüzü büyük bi zevk içinde kaşıdıktan sonra da büyük bi iş yapmış gibi gerinirsiniz! :)
????

Yatarken yorganı ve yastığı ters çevirip soğuk tarafını hissetmek hoş bişey be.
yakineko

Şimdi alırsın kağıt mendili "fööörk" diye bi hımkırırsın, soonada açar bakarsın. O bakış ne amaçla yapılır allah kerim.
????

Hani olur ya: Marketlerde elektronik tartılar vardır. Bu aletin üstüne koyduğun meyva, kuruyemiş vs. gibi şeyleri ölçerken rakamlar birden değişir, bu da sizin hoşunuza gider ve aletin üzerine elinizi bastırırsınız. Tezgahtar görmeden ve rakamlar hızlıca değişir, sizin de hoşunuza gider.
????

Fotokopi çektirdikten sonra, aslının üzerindeki zımbanın, kopyaya geçen karaltısının uzerıne hiç kaydırmadan başka bir zımba basmayı ve başardıktan sonraki anı severim ben.
????

Sayfa 2 »
zuxxi.com | Geyiks Ar�iv