The Map of Happiness
Çile Bülbülüm
İşte klasik bir sazlı sözlü eğlence yeri şarkısı. Ayıların kendini göstermesi için de bire bir. Şarkı başlar başlamaz grup kendi içinde göz temaslarıyla buluşur, "Allah" kısmı gelince insanlıktan çıkmak üzere anlaşır. Bakınız şimdi şarkıcımız söylüyor:

Çileeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
AaAaAaAaAhhh
Aaaaahh
Çile Bülbülüm...

ALLAHHHHHH

Be hey ne oluyor!!?? Yahu bir adabı olmasın mı? Melodiye, besteye katkısı olmasın mı? Özellikle erkek vatandaşlarımız çok yapar bunu, korumanın ne alemi var; sırf erkekler yapar. Tüm eğlencelerimiz nasıl basitleşiyorsa, bu "Allah" bölümü de öyle ayılaşıyor işte. Adam gibi adamların bulunduğu bir grupta bu şarkıyı söyleyiniz, aksi takdirde uzak durunuz.

Bir de "Allah" kısmını kaçırıp bir saniye sonra bağıranlar vardır ki, "Yallah" diyip kafa koyulmalıdır.
zuxxi

hala daha çaybahçe akşam eğencelerinin top 10'unda olan bu şarkıyı icra eden şahsiyet, ne hikmetse seyirci tarafından söylenen o ilk "Allaaahhh" bölümünü hayatta beğenmez, olmadı der ve yeni baştan girer olaya. İkincide beğenirse şanslısınızdır, bazen bu 3-4'ü bulur, imdat derim sadece.
tigra

Seyirci desteği had safhaya ulaşsın diye, "çileeeeeeee" bölümü alabildiğine uzatılır. Seyirci bir yandan sabırsızlanır, bir yandan yorumcuya hayranlıkla bakar...
caponsever

çileeeeeee kısmını icracıdan daha uzun okuyup onu morartmayı düşündüğünü sanan beyhude ispatçılar da vardır. Herkes allaaaaaah diye yırtınırken o hala boğazındaki damarları şişirmiş bakın bakın ben hala çileee deyim heygidi bu şarkıyı ben okuyacaktım ki edaları ile sağı solu keser ve bu arada iyice kızarmıştır artık boğazlarının rengi de
kenexya

Hey Corç Versene Borç »
zuxxi.com | Geyiks Ar�iv