The Map of Happiness
Abone
Şu anda Kral TV'nin elinden ne çekiyorsanız, işte bu yüzdendir dostlar. İlk Türk pop şarkısı değildi elbet ama bu günkü tarzı yakalayan ve gelişmesini sağlayan ilk şarkıydı. Sarışın, hafif toplu genç bir kız, tellerin arkasından, "Aboneyim abone. Biletlerim cebimde. Ballı lokma tatlısı. Aman hadi hayırlısı." diye bağırarak fitili ateşledi. Kötü sesli bu genç kızın isminin Yonca olduğunu öğrendiğimizde hafızamızı zorlamış ve Devekuşu Kabare'de geçirdiği günleri anımsamıştık. Demek ki bu kız bir şekilde şöhret olmayı kafasına koymuştu, oldu nitekim. Şarkıcı oldu. Evet oldu.
zuxxi

erkekler pek yaşamamıştır ama ben yakınen şahit oldum biçok kez ki bu şarkının çıktıı dönemlerde o kocaman kolyelerden takıp yonca evcmik gibi giyinip aboneyi söleyerek dansını yapan büssürü kız çocuu vardı. dansı da bi acaipti böle aboneyim abone kısmında kafasına vuruyodu biletleri cebimde kısmında beline vuruyodu ve ballı lokma tatlısında yine kafasına vuruyodu son olarak her iki elini sırayla göz hizasında sağdan sola dalgalandırarak geçiriyodu ve beraberinde aman hadi hayırlısı diodu. hiçbi anlam verememiştim. bazı kızlar abartıp yonca evcimik grupları oluşturup aynı dansı üç beş kişi yaparlardı o daha da çekilmez bi görüntü oluodu. hele o kolyeler neyin ayhhhh irençti ya.
PegBundy

Hanfendi haklı vallaha ne kadar haklısınız hanfendi allah sizi inandırsın bende aynen ööle düşünüyom kendisi kim yonca dimi evet hiç sevmem hangi burçtansınız? ben şahsen bir teraziyim evet sanatçı ruhlu konu nedir? abone evet hiç sevemem haklısınız hanfendi.
Dark_knight

Bir Aslan Miyav Dedi »
zuxxi.com | Geyiks Ar�iv