The Map of Happiness
U Can't Touch This
Ne bombaydı! MC Hammer denen karani bir kişi birden ortaya çıkmış, parlak şalvarıyla bu şarkıyı söylemeye başlamıştı.

En önde kendisi, arkada çeşit çeşit insanlar acayip ayak hareketleri yapar, "heyoo heyoo" diye tepinirlerdi. Acayip bir repçi modasının doğmasına sebep oldu. Özellikle girişi damsız ve de beleş olan site diskolarında sayısız genç Mc Hammer olma yolunda telef olmuştu. Bu hareketleri normal kıyafetler ile yapanları anlayabilmiş ve saygı duyabilmiştim, ancak bir yerlerden edindikleri parlak şalvarlarla disko pistlerini aşındıran ilginç kişiler gözlerimi kocaman açarak boynumu hafif sola yatırmama sebep olurdu.

Her türlü espriye ve geyiğe konu oldu. Grup Vitamin bunun "Dokındır" isimli bir versiyonuyla karşımıza çıktılar. Bir sürü insan neden "You" yerine "U" yazıldığını tartıştı. Hele "Yu ken taç diz" diyerek parmağımızla hassas bölgeleri işaret etmemiz "hayvanca espriler" listemize gururla eklenmişti.
zuxxi

blue jean'de okumuştum sanırım bi zamanlar. mc hammer'ın bi arkadaşıyla iddiaya girip bu şarkı tutarsa sana ferrari alıcam dediği söylenirdi. sonuç olarak şarkı manyak tutar ve arkadaşı da ferrariyi alır.
__Atilla__

French Kiss »
zuxxi.com | Geyiks Ar�iv