The Map of Happiness
Sabah Ereksiyonu
Sabahları bi ses "Hadi evladım, kalk. Geç kalıcan" diye. O anda gözlerini açarsın annen başında. "Taam kalkıcam yaaa. Git taam geliyorum şimdi." dersin. Bunun sebebini bugüne kadar ebeveynlerimiz ve bizler hep "geç yatıyo tabi, kalkamıyo" diye biliriz, sigaraya bahane buluruz ama öle diil işte. Olay sabah ereksiyonundadır. Anneyi fark ettiğimizde üstümüzdeki yorgana iyice sarılarak, ereksiyon etkilerini kamufle etmeye çalışırız. "İn lan in" diye yırtınırken mutfaktan gelen "Hadisene oğlum, bak geç kalıcan kahvaltı hazır" sesleri de deli eder adamı. Tamam gelicez işte, insin şu gelicem ya! Halden de anlamazlar ki. Hep çagırırlar. E öyle ereksiyon doruktayken ailenin karşısına "Günaydııınn" diye de çıkılmaz ki. Gözler aynı yere kitlenmiş, "Oy oy oy gün hakikaten aydınmış senin için" demezler mi? Derler ya.
????

Ayrıca sabah ereksiyonunda işemek harbi maharet ister. Normal şartlarda alete hükmedebilmene rağmen, sabahları suyuna gideceen; yoksa tuvaleti haşat edersin. Ben elimle yön vermektense, belimle yön vermeyi tercih ediyorum öylesi durumlarda.
????

Bel ile yön verme yöntemi:
Dikkat ve beceri gerektirir. Önce yaramaz bir görüntü oluşturan organa şööle uzunca bir bakılır; deniz seviyesine olan açısı, ve bu durumda fırlayacak olan sıvının edineceği eğim hesap edilir. Tespitlerimizden emin olduktan sonra yeterli miktarda geri çekilir, koyveririz. İnşallah yanılmamışızdır; klozetin kapağını (damağını) isabet ettirmiş olabileceğimiz gibi, pekala yerlere de işiyor olabiliriz. Hedefi tutturduktan sonra mutluluk içinde işeyebiliriz. (Islık çalar ya da şarkı söylersek saadetimiz çok daha tatmin edici olur.) Çişimiz bitmeye yakın, tazyik ve eğim azalacak, dolayısıyla mesafe kısalacaktır. Suyuna gideriz, klozete yavaş yavaş yaklaşırız, ve bittiğinde işte olmamız gereken yerdeyiz. Hiç damlatmadan sonuna kadar gidebildik. Afferim bize; çok becerikliyiz. Noktayı koymadan; Yeter miktarda geri çekilmeye izin vermeyen minik tuvaletlere ölüm...

El ile yön verme yöntemi:
Saygısız bir yöntemdir. Onu, bastırarak, o anki doğasına aykırı bir şekle sokmaya çalışır, klozetin içine bakmaya zorlarız. Ondan sonra işimize bakarız. Az acı verir. Büyük saygısızlıktır, yapılmamalıdır.
zuxxi

Eğer ereksiyon devam ederken kalkmam gerekiyorsa, hızlı bir el hareketiyle donun lastiğini ufaklığın başından biraz aşağıya çekerek onu sıkıştırırım, böylece pijamanın ya da şortun dışından bi şey belli olmaz. Biraz terbiyesizce yazdım, kusura bakmayınız.
e-mosh

Siz siz olun, lastiği eskimiş iç çamaşırlarınızı (Bkz. DON) zaman kaybetmeden çöpe atın. Aksi takdirde sabah annenizden "Günaydın Oğlum" yerine "Ciyaaaak!!" diye bir feryat yükselebilir... Yazık bağırttırmayın onları, cennetlik insanlar onlar... Malesef, deneyim konuşuyor...
DreamWorks

O sabah ereksiyonunu yaşayan adama çişi bitmesine yakın gelen titreme yok mu? Yüzde yüz içten gelen, samimi bir titreme. Titrerken bir de 'buuu u u' diye ses çıkarırsanız keyfin doruklarına ulaşırsınız. Etrafımı batırmışım titrerken, olsun temizlerim.
ferrero

Sabah ereksiyonu halinde işeme üzerinde kendi geliştirdiğim tekniği sizlerle paylaşıp vatana ve millete ne kadar hayırlı bi evlat olduuumu kanıtlamak isterim. İlk adım ereksiyonu kamufle edip tuvalete kadar ulaşabilmek olmakla birlikte arkadaşlarımın don lastiği tekniğini sonuna kadar destekliyorum. Bunun yanında icraaat bazında kendi önerimi sunuyorum. Bu teknikte:
1) İki el eğer sifon tuvalet üzeriyse sifon rezervuarına eğer yukardaysa duvara konularak destek alınır.
2) Daha sonra göz kararı aletin başı klozete bakıncaya kadar kıç havaya kaldırılır gerekirse parmak ucuna çıkılır.
3) Son ayarlamalarda yapıldıktan sonra ihtiyaç güvenli bi şekilde icra edilir.
(tecrübelerle sabitlenmiştir)
Arz ederim...
capulet

eğer kendiliğinizden uyanmışsanız, ana-baba tehlikesi yoksa lam hazır kalkmışken yükleneyim dersiniz sabahın 7'sinde. 2 saat gelmez, iğrençtir. Gidip işeyerek olayı bağlarsınız.
vegas

5 yaşındaki oğlum her sabah "anneeee pipim uçuyorr" diye kalkıp yanıma gelir. Bakalım ne zaman bırakacak bu huyunu?
emelgun

sabah yataktan kalkmanın bir yolu ise (don lastiğinden başka olarak) elimizi pijamanın cebine sokarak aleti kontrol etmektir. biraz sola ya da sağa çekmemiz acı verebilir ama annemizin kızılay çadırını görmesinden çok daha iyidir.
senseyyy

Sabah ereksiyonu sırasında ufaklığın ısısında inanılmaz bi artış gözlemliyorum ben. Bilmiyorum bana mı öyle geliyor. Sanki bi alev topu, öle diyim :)
Satanik

Sabah ereksiyonu ile işerken bir durum vardır ki etrafı batırmamak imkansızdır. Küçüğümüzün başı yapışmış ve çiş tek bir yöne doğru diğil; iki yöne doğru gitmektedir. Ee bunun hangi birine yön vericen?
SuperSalataAdam

Mastürbasyon »
zuxxi.com | Geyiks Ar�iv