The Map of Happiness
Milli Vanilli
İki tane uzun saçlı tropikal bölge insanı tipten oluşuyordu. Güzel şarkıları vardı ancak sahtekar oldukları, playback yaptıkları ortaya çıkmıştı. Çok sinirlenmiştik onlara. Ortalıkta "Olm Milli Vanilli" var ya milli ismini Türkiye gezilerinde çok kulağa hitab eder buldukları için almışlar" geyikleri dönerdi. "Hadi len" diye tepki göstermemize rağmen, "abi valla bak" derdi bu kişiler. Kıl insanlardı.
zuxxi

Üyelerinden birisi yeşil lensli bir zenciydi. Geçen sene öldü. Ayrıca kendilerinin de şarkı söyleyebildiklerini kanıtlamak için sahtekarlıkları ortaya çıktıktan sonra albüm cıkardılar fakat tutmadı.
bison

Milli Vanilli'nin seslerini kullandığı kişiler The Real Milli Vanilli diye bi grup çıkardı sonradan. Hakiki, Öz, en bi Gerçek gibi türklere has zannettiğim geyiklikleri demek eloğlu da yapıyomuş.
uykucu_sirin

Hep merak ederdim içlerinden hangisi Milli hangisi Vanilli diye. Vanilli olan daha Milli olmamış mıydı? Eşşek kadar adamlardı, ikisinin de milli olmama ihtimalleri yoktu. Endişeyle takip ettim yıllar yılı onları ki, yetmezmiş gibi bi de En bi milli The Real Milli Vanilli çıktı, başımızdaki dert birken iki oldu. Sevabına evlendirelim istedim hep Vanilli olanları ama nafile.
Leon_X

Johny Logan »
zuxxi.com | Geyiks Ar�iv