The Map of Happiness
Modern Talking
Çok önemli bir detay: Sarışın olanın (Dieter Bohlen) boynunda eşşek kadar "Nora" yazan altın kolye vardı. Sonradan öğrendik ki karısının adıymış.
salami

Sarışın olanının Dieter Bohlen oldugu doğrudur. Fakat eşşek gibi "Nora" kolyesi olan öbürüydü (Thomas Anders). Dieter halen berbat sarkilar üretiyor, inanmazsiniz, Almanya`nin en tas hatunlarini götürüyor (manyak zengin, ama hala kil).
Thomas ise Fransa`da bir ciftlige yerlesti, ailesiyle at yetisiriyo.
sern

Trabzonspor taraftarı Modern Talking'in Bradır Lui'sini öyle bir icra etti ki; ben yığıldım; ben bittim...
Bıraadır lui lui lui, bastır hami hami hami, bordo mavi mavi mavi, cimbom ananin ..mi!
U-96

Eski Türk filmlerinde Tecavüzcü Coşkun genç kızları kandırırken hep bradır lui şarkısı eşliğinde, "Çek güzelim, bi nefesten bişey olmaz." derdi. Kız bi nefes alır, öksürürdü. Sonra da Emrah falan gelip tokatlardı sanırım kızı hatırlamıyom. Çok kız gitti bu şarkıda çok.
Ceo

Şöylede iğrenç bi uyarlamasını mütemadiyen mırıldanırdı ilkokuldaki sıra arkadaşım, şeri şeri leydi, bu ne biçim kedi, kedi eti yedi, ahlaksız kedi. ve tekrar ve tekrar. Ona olan hislerimi söylemek istemiştim ama bi türlü olmamıştı. Burdan ona seslenmek istiyorum: 'Aysun, ilkokuldaki herkesin adını unuttum tek seninkini unutamadım sen hafızalarımda her zamanki iğrençliğinle kalıcaksın. Sana olan nefretim asla ama asla bitmicek. Hep dünyanın bi yerinde senden nefret eden birinin olacağını sakın unutma ve son olarak leydiler götürsün seni Aysun, eşekler kovalasın seni Aysun. Oh be.
U-nique

Cyndi Lauper »
zuxxi.com | Geyiks Ar�iv