zuxxi.com//sinema|geyiks

ozenoz

Hikaye Bunlar

Çöp Adam

Bi kış günü tıklım tıklım bi İETT otobüsünde buğulu camların arkasında ayakta yolculuk ediyordum. Yanımdaki bi adam o kalabalığı büyük bir azim ve inançla yararak kolunu koltukta oturanların üstünden cama doğru uzattı. Heralde durağı falan görebilmek için camın buharını silecek diye düşünüyordum ki amcam büyük bir itinayla bi yandan da sıkışa tepişe cama bi çöp adam çizdi ve bizim şaşkın bakışlarımız onun eserine hayranlıkla bakışının yanında bir hiç olarak kaldı.

Saatli Kalemler

Küçükken benim de vardı bunlardan. Eniştem Almanya'dan getirmişti. Ama çok da iyi çıktı kalem, senelerce tükenmezi tükenmedi, pili bitmedi.

Samanyolu

Kızın düğünü videoya çekilmişti. Bi gün kız tek başına kasedi seyrederken duvarın bir kenarında duran Tolga Savacı'yı görüyo, zavallımın gözünden 1 damla yaş süzülüyo. Kız kasedi orda dondurup Tolga'ya bakarak ağlıyodu, benim de en çok ağladığım yer burasıydı bu dizide.
 • Kara Kedi, Ak Kedi - Crna macka, beli macor

  biliyor muydunuz

  oynayanlarin bazilarinin okuma yazma bilmedikleri icin repliklerini okuyamadiklarini ve sadece duyarak oynadiklarini? guzel film, baya guldum, costum, kostum. herkese tavsiye.
  Puan: 9
 • Gerçek Öpücük - Never Been Kissed

  beles mal baldan tatli bi de zuxxi sayesinde olursa dadindan yenmez...

  sevgilim 2 seneligine yurtdisina gitmeden once seyrettigimiz hem de bu sekilde kazandigimiz son film, hic unutmayacagima eminim.. e iste idare eder bir romantik komediydi, bence de insan gercekten o kisiyi bulup da opunce gulsem mi aglasam mi karar veremiyo...
  Puan: 6
 • Vizontele - Vizontele

  ÇOK HOŞ!!!

  Bence gayet iyi bir filmdi, karakterler iyi işlenmişti, konu güzeldi. Bence bitiş ise vurucuydu.. Ben en çok Emin'in danimarkali kızı anlatışını sevdim: "O ne yaptıysa ben de aynısını yaptım. O beni sevdi, ben onu sevdim.."
  Puan: 9