Aşkmatik

About Adam

2000

Ortalama Puanı: 6.1

Öykü

Dublin’in gözde restoranlarından birinde garsonluk ve şarkıcılık yapan Lucy, taze bitmiş ilişkisinin ertesinde şarkısını söylerken bir yandan da aşk konusunda ne kadersiz bir kız olduğunu düşünmektedir. O gece restorana Adam gelir. Feci etkileyeci bir adam olan Adam, Lucy’i dakikada fetheder. Hızlı gelişen ilişki Lucy’nin Adam’a evlenme teklif etmesi ve Adam’ın kabul etmesiyle devam eder. Artık aileden biri olan Adam, ailenin diğer fertlerini de etkilemelidir değil mi? Etkiler de, anneden tutun da tanıştığı herkesi kendine hayran bırakır. Yalnız işin dozunu biraz kaçırır. Önce kızkardeşlerden Laura'yı kendine aşık eder. Olanlar olduktan sonra, evliliğinden gına gelmiş diğer kızkardeş Alice girer devreye. O da bi güzel aşık olduktan sonra bırakır kendini Adam'ın kollarına. Kız arkadaşıyla problemler yaşayan erkek kardeş David ise dertleşirken dostluğa dönüşen bu ilişkinin artık nereye vardığını kestiremez olur. Ciddi ciddi cinsel tercihinin değişmekte olduğunu düşünmeye başlar. Bütün bunlar olup biterken düğün günü gelip çatmıştır. Adam, Lucy ile evlenecektir ama ma aile mecnun olmuştur adama.

İzleyenler ne demiş?

 • gidinn

  ben ce hoş bi film ancak filmdeki gösterim şekli dahada hoşuma gitti doğrusu, Eleman filmde dediği gibi mutluluk dağıtıyor. :-))
  Puan: 7
 • kabus

  bu film tam bir kabustu adam denen adam..... yasananlar..... offfff izledigimi unutmak istiyorum zaten neden gittim ki????? kotu sans iste uygun saatte uygun film yoktu da ondan gittim herhalde gitmeyin gormeyin hic bir sey kaybetmezsiniz evde oturup hic bir sey yapmadan sadece gozunuzu kapatip dinlenseniz bile cok daha fazla sey katarsiniz kendinize ..... berrrbatttttt
  Puan: 1
 • o kadar da değil...

  değişik bir hikayesi, acayip bir kurgusu vardı. İlginç bir film, hiçde zaman kaybı değil...
  Puan: 7