Kadın İsterse

Whipped

1999

Ortalama Puanı: 3.0

Öykü

Wall Street kurtlarından Brad, sanat işlerine gönül vermiş Zeke ve efemine hassas kişilik Jonathan üç eski arkadaştır. Bu üçlü her pazar Geleneksel Kadınlar Üzerine Bol Keseden Atma Seminerleri düzenler. Her pazar her biri geçirdiği haftanın kritiğini yapar, kadınlar hakkında ahkam keser ve her biri kendisini kadınlar için birer lütuf olarak görerek, tatmin olmuş şekilde yeni haftaya merhaba der. Mia denen enfes bir hatun bu seminerlere dur diyen isim olur. Çünkü üç arkadaşın üçü de bu mükemmel kadının peşine düşer ve "Kadınlar Üzerine Bol Keseden Atma Seminerleri" yerini " Bir Kadın Yüzünden Arkadaşlıklar Nasıl Çatırdar Deneyimleri" ne bırakır.

İzleyenler ne demiş?

 • öğğğğğk

  bu kelimeyi pek kullanmamaya çalışırım ama tek kelimeyle ''iğrenç'' bi film.. yarısında çıktım.. ayıp olmasın diye dayandım yarısına kadar..
  Puan: 1
 • rezalet..

  yarısıda cıktığım ilk film. daha ne diyeyim bide kız arkadasımla gitmiştim:(
  Puan: 2
 • baslik

  film bile diil
  Puan: 1
 • iğrençççç

  Arkadaşlar yaw! Filme gitmeden önce bakmıştım "İzleyenler ne demiş" sayfasına, bi tane bile yorum yoktu. Şimdi baktım, 4-5 kişi yazmış. Neden daha önce yazmamıştınız ki??? Sakın gitmeyin... Paranıza ve zamanınıza yazık. O kadar kötü ki eksi puan olsa vericem.
  Puan: 1