The Whole Wide World

The Whole Wide World

1996

Ortalama Puanı: 9.7

Öykü

1930'larda Batı Teksas'ta öğretmenlik yapan Novalyne Price'ın, dönemin usta ucuz roman yazarı, Barbar Konan ve Kızıl Sonya gibi klasiklerin yaratıcısı Robert E. Howard ile yaşadığı romantik, acı-tatlı ve karma karışık aşk hikayesi. Novalyn Price'ın yazar olma konusundaki büyük ihtirası, onu Howard'a götürür. Bundan sonra yaşanacak iki yıllık ilişki Howard'ın enteresan tuhaflıkları başta olmak üzere bir yığın engelle karşılaşacaktır. Aşkları ihtiraslı, entellektüel açıdan tahrik edici ve daima uğraştırıcı olacaktır.

Notlar:

  • Novalyne Price Ellis'in otobiografik romanından, bir zamanlar lisede öğretmenlik yaptığı dönemlerde öğrencisi olan Michael Scott Myers tarafından senaryolaştırılmış.

İzleyenler ne demiş?

  • çok güzeldi yaaa

    şimdi ben bu filme önceki gün trt1'de sabahın 3'ünde seyrettim. film bir kere çok ama çok güzeldi. neden şimdi yazıyorum... hiç bir fikrim yok. belki hiç kimse bunu okumuycak ama yine de ben bunları yazmış olcam. herneyse filmin geçtiğ ortam çok güzel konusu harika ya cidden gördüğüm en iyi aşk filmi diyebilirim...renee herzamanki gibi çok güzel. ne diim olurda tv de sabahın köründe bu filme rastlarsanız bakmadan geçmeyin derim
    Puan: 10