Daima Genç

Forever Young

1992

Ortalama Puanı: 6.9

Öykü

Daniel tam sevgilisine evlenme teklif etme planları yaparken ve bunu beceremezken genç kıza araba çarpar. Daniel sevgilisinin komaya girmesinin ardından bunalıma girmeye karar verir. Bu koma sürecini atlatamayacağını hisseder ve insanları dondurmak gibi icatlar ile uğraşan arkadaşından yarrdım ister. Der ki; “Baba sen şimdi beni dondur, sevgilim komadan çıkınca uyandır, evlenme teklif etmem lazım.” 1939 yılında yapılan bu plan mantıklı gözükse de keyifsiz bir olay cereyan eder ve mucit ölür gider. Daniel buzdolabında tek başına unutulmuştur. Laf dinlemeyen iki sıpa sayesinde Daniel hayata geri döner, fakat yıl 1992’dir.

İzleyenler ne demiş?

 • Reklam reklam reklam...

  Film iyi güzelde,bu filmi sinemada izlemek gerek.Zaten araya reklam girince millet filmin nerede kaldığını unutuyor.İzleyenlerinde hepsinin düşüncesi aynı^^uysada k-dum uymasada k-dum^^.
  Puan: 6
 • Aaaa...

  mel abimin bööle dandik ,anlamsız filmlerde rol alması şaşırttı bayaa..ne güzel cehennem silahında canavar gibiydi.orayı burayı darmadağın ediyodu..orda yaptığı karizmayı 1.5 saatte dağıtmış..yazık..bu filme sinemada giden keriz varmıdır acaba..
  Puan: 1
 • güzel bir film

  bence gayet güzel bir film ama gerçekten de televizyonda izlememek gerek çünkü çok reklam variyorlar insan konusunu unutuyor ama bütün bunlara rağman film yine de çok güzeldi mel abimiz deçok yakışıklıydı :)
  Puan: 8