Alice ve Martin

Alice et Martin

1998

Ortalama Puanı: 5.0

Öykü

Martin henüz delikanlı çağlarındayken kasabasını ve ailesini terkeder ve Paris'e yerleşir. Bu yezit Martin çok şanslı bir adamdır. Paris'e gelir gelmez şans eseri manken olur ve podyumlarda fırtına gibi esmeye başlar. Kimsesiz de değildir oralarda. Ağabeyi Benjamin'in evine gider, "Abi ben burada kaliyim mi?" der. Abisi de "Kal" der. Benjamin evini Alice adında bir içim su ile paylaşmaktadır fakat doğası gereği bu sudan içmeyi aklına bile getirmez. Martin hiç vakit kaybetmeden Alice'e aşık olur, yine çok şanslıdır, karşılığını görür. Tutkulu bir aşk başlar. Alice hamile kalınca Martin olayların ciddiye bindiğini anlar ve geçmişindeki bazı karanlık noktaları ortaya döker. Artık iki sevgili elele verip geçmişin yaralarını sarmaya hazırdır. Filmde iki tane güzel insandan daha fazlası var mı merakla beklenmektedir.

İzleyenler ne demiş?

  • nEdir OLaY yaw?¿?¿

    ben warya bu filmi pek beğenmedim walla ....nedir bu yaw?¿ bi kere martin'e gıcık kaptım..takır takır vurasım geldi walla.. 8)
    Puan: 3
  • culyet binosh olayi

    ya, bu insana hastayim ben, juliette binoche dunyanin en guzel kadinidir diye bir iddia atiyorum... filmi gormedik ama bir ara turkiye'ye gelip goruruz insallah... sirf juliette abla oynuyo diye 7 verdim gitti.
    Puan: 7