Doug'ın İlk Filmi

Doug's 1st Movie

1999

Ortalama Puanı: 5.9

Öykü

Doug ve Skeeter Şanslı Ördek Gölü'nde gerçekten bir canavar yaşayıp, yaşamadığını ortaya çıkarmak için araştırmaya girişler. Canavar gerçektir fakat bildiğimiz canavarlara benzemez, pek sevimli bir okadar da kibardır. Atıklar ile kirlenmiş gölün canavarı ciddi bir tehlike içindedir. Doug ve Skeeter, canavarı kurtarmak için çalışmaya başlar. Aynı zamanda, okul dansı vardır ve Doug gizliden gizliye aşık olduğu Patti'yi dansa götürmek ister. Bu iş biraz tehlikeye girmiştir çünkü, Patti'yi üst sınıftan,sinir bozucu Guy'a kaptırabilir. Doug, bu iki olay arasında sıkışır. Hem canavarı kurtaması, hem de biricik aşkını dansa götürmesi gerekir.

İzleyenler ne demiş?

 • ya çizgi film seviyosanız gidin işte.. fena diil..
  Puan: 6
 • :-)

  rugretste yaptıım gibi kusenlerimi götürme ayaaına gittim bu filme yine..sizi bilmem ama şahsen ben bu tür şeyleri severim matrixe gidip kafa yorucaanısa buna gidin eğlenin..olay bitmiştirr
  Puan: 6
 • aaayyyy

  kanım kaynadı tiplere baksanıza ne güzel çizmişler.gidin görün işte ciddi matrixden iyi olduğu kesin...
  Puan: 7
 • dags först muvi

  Sevimli şeyler hoşuma gitti
  Puan: 7
 • Sevdim

  Bence iyi bi çızkı filim... En azından karakterleri iyi... Doug oldukça sevimli bi karakter... Uzun zamandır sevimli karakter görmediim için bu filmdekiler bana iyi geldi... Bu arada sayın seyirciler ben eski Amele_killerım, yaani bu filmdeki o şirin adla deiştirdim adımı. Bi daha benim taptıınız yazılarımı amele nikiyle göremezseniz şoka girmeyin diye sööledim. Neyse, gidiiz gorüüz bu filmi.
  Puan: 8
 • oofffffffff

  çok canım sıkıldı be adamlar çok salak yapmışlar be.
  Puan: 2