Aşkım İçin

Just the Ticket

1999

Ortalama Puanı: 5.3

Öykü

Gary, 13 yaşından beri sokakların adamı olarak karaborsa işinde doktorasını vermiş, işin kurdu olmuştur. Yaptığı iş biletlerin fiyatını ölümüne yükselterek karaborsa satmaktır. Sokakların adamı olduğu için bu işi ondan iyi yapacak bir babayiğit çıkmamıştır bu güne kadar. Gary'nin Linda adında nefis bir sevgilisi vardır ki, idealleri olan bir kişi olarak Gary'nin yaşam tarzını tasvip etmemektedir. Linda, senelerdir; Gary ha adam oldu, ha olacak, diyerek sabretmiş fakat artık canına tak etmiştir. Kazandığı bir bursla Paris'e gidip, şef garson olmak için eğitim almaya karar verir. Gary bu durumu tasvip etmez tabii, ama Linda resti çekmiştir bi kere. Tam vaziyet bu haldeyken Gary'e bir rakip çıkagelir. Bu adam da karaborsacılıkta çekirdekten yetişmiş, dalında eline su dökülemeyen bir adamdır. Gary'nin elinde avucunda ne varsa almaya başlar. Bir yandan işini, bir yandan sevgilisini kaybetmek üzereyken Gary, Papa'nın New York'u ziyaret edeceğini duyar, kolları sıvar. Eğer bu bilet işini tutturursa, ne kız gider, ne de iş. Haydi hayırlı işler olsun.

İzleyenler ne demiş?

 • ...

  Oldukca eglenceli bir film. Andy Garcia her genc kizin ruyasi olacak kadar sirin. Seyrederken yormayan cinsten, keyifli..
  Puan: 9
 • ...

  Fena sayılmayacak insanın kendini kaptırarak izleyeceği bir film.Keyifli ve bir o kadar da sevimli.
  Puan: 6
 • sıkıcı

  bu filme konusunu ne olduğunu okumadan andy mac dowell ismini görünce gittik. bayağı gereksiz bi film. televizyonda karşınıza çıkarsa ve işiniz yoksa seyredersiniz. sinemaya gitmeye değmez.
  Puan: 3
 • eh be julyetim

  Beraber gitmemize raamen ikna edemeedim. 6 puan verdi, ortalamayı düşürdü. Bence hoş bi filmdi. Aklıma eski dizilerden Cheers geldi izlerken ne alakaysa?? Şirin bi film.. İzlenesi..
  Puan: 8
 • tuhaf

  eğer geceyi yoğun geçiripte sabah ben sinamaya gidim diyorsanız bu filme gitmeyin.ne olduğunu anlamadan filmde biter sizde birdaha gidersiniz görsel efectleri anlamak kalın bağırsak düğümleyici bir hadise bana böyle bir etki yarattı sizi bilemem...tavsiye edermiyim evet gidin görün ama abartmayın 5 defadan fazlası bayar herhalde iyi seyirler
  Puan: 6
 • baydıııııı

  abi yapacak baska hic bi is bulamıyosanız belki gidilebilir.valla film basladıgı gibi bitti yav hani insan istiyo ki romantik içerigi hic yok bari bi atraksyon olsun da biseyler biseyler .çok fena baydıııı allah yorum yapmak bile baydı üfffffffffff
  Puan: 3
 • Acikcasi..

  Atilla Dorsay'in yazisi suyu hurmetine gittigim filmde sıkıldım acikcasi bu tip filmlere karsi ozel bir dusmanliğim olmamasi bir yana severim bile ama film yavan geldi ..Andy Garcia hala bekledigim gibi bir film patlatamadi ama ondan umudumu kesmedim.Obur hatunu zaten allah kurtarsin hayati uyuduruk filmlerde gecti andie mac dovell..Neyse gidin bir de siz gorun..
  Puan: 4
 • nasıl desem...

  aslında fena diil yani gidebilirsiniz ama çok sıkılmış olmanız lazım ve tabii kafanızın da karışık olmaması... yoksa pek bişii anlamazsınız... aslında sanki tv filmi gibin..
  Puan: 5
 • .....

  degisik iki meslek sahibinin aşkını anlatıyo kız aşçı erkekse karaborsa bilet satıcısı nedense kız adama alt sınıftan insan muamelesi yapıyo
  Puan: 5