Roxbury'de Bir Gece

A Night at the Roxbury

1998

Ortalama Puanı: 5.3

Öykü

Steve ve Doug liseyi ancak yedi yılda bitirebilen dehşet iki kardeştir. Lise bitince babalarının yanında çalışmak yerine, gece hayatının vazgeçilmez iki elemanı olmaya karar verirler. Şehrin en popüler barı olan Roxbury'ye giderler. Lakin listede isimleri olmadığı için bara giremez, kaldırımda konaklamak zorunda kalırlar. Türkler kadar zeki ve yalaka olmadıkları için "Bir arkadaşa bakıp hemen çıkıcam abi!" demekten de acizdirler. Richard Grieco, hani şu meşhur Booker, hızır gibi yetişir. Barın müdavimlerinden bir aktördür kendileri ve bizim süper ikiliyi peşine takarak Roxbury'ye sokar. Hızlı gençler barda çılgınlar gibi eğlenir, nefis figürlerle ortalığı birbirine katar, hatta birer de kız tavlarlar. Aslında amacı bunların parasını yemek olan kızlar onları tavlar. Bilmezler ki bu oğlanlar züğürt.

İzleyenler ne demiş?

 • Süpper

  Süpper film sakın kaçırmayın diye salık veririm.
  Puan: 9
 • ne bu yaa

  Saturday Night Live daki skeçleri birleştirip bi film kotarmiş...iki salağı (sanki etrafınızda filan hiç yok ya) izleyip gülmek için gidilebilir
  Puan: 5
 • İki aptal

  Komik.Ama Amerikan vatandaşları için.İki aptal,biri aptal,diğeri daha da aptal,biri idealist,diğeri biraz daha kaypak zeminde seyrediyor,cool olmak,klüplere girmek ve karı kız götürmek ve beklenen mutlu son;kısaca klasik Amerigan filmlerinde olan ve olması gereken herşey. Bu kadar aptal insanlardan oluşan bu güruh nasıl oluyo da bilimde dünya lideri oluyo annamıyorum.Bi şey hoşuma gitti:Ne kadar saçma olursa olsun idealleriniz için yaşayın demesi... Başka da bi numara yok.Eelenmek için ,"AA zalahlara bah la" demek için gidilebilir.
  Puan: 5
 • Yazlık film

  Yaa hocam gidin izleyin işte, eğlenirsiniz; bol bol gülersiniz.
  Puan: 6
 • MÜKEMMEL

  mutlaka gidin bu şarkıya bayılacaksınız: .....
  Puan: 10
 • İğrençti

  Komik gibi geliyor ama hiç değil
  Puan: 1
 • çok güzel

  acaip manyak bi film olağanüstü komik
  Puan: 10