Asit - Metal Savaşları

  • Ortaokuldayken bir aralar Asit-Metal düşmanlığı vardı, millet birbirinin oraya buraya yazdığı grup adlarını, işaretlerini karalar, birbiriyle kavga ederdi. Ben o olayın Asitçiler kampındaydım; öyle ki oraya buraya Asit'in o ünlü "Yuvarlak Gülen Surat" işaretini yapa yapa çok düzgün daire çizer hale geldim. Sırf müzik zevki için bu kadar dalaşıyormuşuz ya, salaklık işte.
    D-Max
  • Ben de olayın metalci kampından haberleri geçeyim bari. Yeni metalciyiz, bize metalin ilk şartı acid'den nefret etmek diye öğretilmiş. Onlar uyuşturucu kullanıyor ve sorumsuz, ciks insanlar. Nedense? Pantalonlarımızı filan yırtıp orasına burasına "fuck acid" yazıyoruz. En rağbet gören figür kafasının yanından köşeli gitar girmiş, beyni fışkıran acid kafası. Yaş 13, ne anlar gönül çeşitlilikten? Ah aptal kafa, susup müziğini dinle, ne sataşıyosun kardeşlere, oynayın işte beraber.
    Duduq
  • İlginç bir şekilde metalcilerin bize söylediği uyuşturucu kullanma ithamını biz de onlara yönelik olarak yapardık; ne keşlikleri, ne de canilikleri (Şu civciv ezme meselesi) kalmıştı.
    D-Max