zuxxi.com
Yönetim
Oyuncular
Senaryo
Müzik
Görüntü

O

Bir Dev Adam

otello

arkadaşım otello iile ilgisi oldugunu bilseydim gitmezdim dedi.benzer tarafları vardı ama bilmem yani yanınızda duygusal bir arkadaşınız varsa gitmeyin.adamın ruh hali bozuldu toplamaya çalışıyorum hala.

5 Puan

mj

Zenci Düşkünü mü?

Julia Stiles zenci düşkünü mü acaba? Bizim Dansımız'da da zenci bir çocuğa aşık oluyordu. Zencileri aşağılamak gibi bir amacım yok ama seyrettiğim iki filmde de bu çıkınca karşıma merak ettim doğrusu.

5 Puan

Belgorth

On iki Dev adam gibi

Konu ve oyunculuklar güzel hemde çok.Bu Hafta vizyona giren en iyi film.Özellikle Julia Stiles ve Josh Harnett çok güzel oynamışlar.Lord Of The Rıngs yerine buna gidin.Pişman olmasınız

6 Puan

JagUARkıdS

idare etti

ne cok kotu ne cok ii idare eder

5 Puan

hıncan

6: Vakit kaybı değil. Görmekte fayda var.

6: Vakit kaybı değil. Görmekte fayda var. diyenlerin gitmesi gereken,9: Çok çok güzel, harika ama 10 kadar değil.demek isteyenlerin LOTR i tercih etmesi gereken bi film bence...

6 Puan

h0Lyemre

helal sana şekspir aga

yani bu filme neden bu kadar düşiük puanlar verilmiş anlamadım. İnsanı sarsan, derinden etkileyen bir yapıt. Genç oyuncuların performansları mükemmel. Kıskançlık üzerine akıl dolu bir hikaye söz konusu babalar.

Cruel Intantions die bir film vardı onu beğenenler mesela bunu kesinlikle kaçırmamalı. Hiçbir gerilim amacı taşımadan insanı geren bir hikaye. Sonunda insan sarsılarak çıkıyor filmden.

Mutlaka gidilmeli diyor herkese tavsiye ediyorum.
Özellikle O'nun balkonda diğer ikisini(kim olduklarını izlemeyenler rencide olmasın die söylemiyorum) konuşmasını dinlediği sahne hoşuma gitti. Kaçırılmaması gerek.

9 Puan

Slim_007

aman tanrım

tek başıma izledim ben bu filmi, ne büyük bir şans, aman tanrım ne kadar büyük bir kıskançlık öyle ya! hayır yani, ben bu filmden çıktığımda pis pis bakıyordum etrafa, türlü türlü intikam planları yapmaya başlamıştım bile.. çok etkileyici bir film doğrusu. esas kızı oynayan kız pek iyi değildi, bazı sahnelerde çok kötü rol yapıyordu, sevgilisine kızması sırasında mesela..

6 Puan

emirhan