zuxxi.com

American Pie 2

Amerikan Pastası 2

hos, eglencelik, kikirdamalik

Sahsen bence birince pastadan daha guzel olmus bu ikincisi. Sekerini fazla koymuslar sanirim :) Filmin ozellikle ilk yarisi oldukca firlama ve o anda icinde bulundugunuz mood'a bagli olarak ilk bolumu devamli gulerek gecirebilirsiniz (bu iyi bisii) ama sanki filmin 2. yarisinda biraz yavasliyor tempo, karsilikli iliskilere filan daliyorlar fazlaca, romantizm filan giriyor ve yuzunuzdeki o gulumseme yok oluyor (bu kotu bisii bu film icin). Sonuc olarak tavsiye ederim, komik, goofy, silly, hos bi film.

7 Puan

TG1

Stiffler Muhteşem

Geçen filmde herkez Jim e konsantre olmuşken bu sefer ilgi stifflere çekiliyo onun yaptıgı fırlamalıklar ve piçlikler sizi gülmekden öldürüyor

8 Puan

Cruseo

Kasmayın kendinizi, YardıRıN !!

Film açıkçası beklediğim gibi.. İlk filmdende büyük keyif almıştım bu ikincisindende. Öyle sahneler var ki salonca yarılıyosunuz. Beklenen performanslar sergilenmiş yine, tabii adamım Seann William Scott apayrı. Bu filmde daha önde, ve mükemmel oyunculuğuyla (ayrıca tüm p.ç geçinenlere fark atmasıyla) sizi çatlatmaması imkansız. Hiç kasmayın derim ben, KopuN KopabiLDiğiNiz kadaR! Bu zamanda bundan eğlenceli film bulunmaz, değerini bilelim! Evet belki ikinci yarıda biraz daha duruluyo ortam ama ilk bölüm harbiden çok sıkı. Sonuç olarak ben beğendim, umarım sizde güzel vakit geçirirsiniz...

9 Puan

Burberrys²

Gidin derim

İlk film mükemmel idi, bu film ise çok iyi bence. Beklediğimden güzel çıktı espriler aynı oalcak diye bekliyordum ama senaristler yine sıyrılmışlar işin içinden. Herkes gibi ben de Stifler 'ın filmin yıldızı olduğunu düşünüyorum. Gidin ama sakın ailenizle gitmeyin (zaten ilk filme gidenler bunu biliyor olmalılar)

8 Puan

JOE_90

gülmelik eğlenmelik...

kocaman bi salonda girdik filme tabi kocaaaman salonda bisüürüde adam oluyo sık sık bu kocaaaman salondan kahkalar yükseldi ama beni şaşırtan bi ara iyi esprilerde alkış sesleri yükseldi dedim alla alla tamam güzeldi de alkışlancak kadar da deildi bence...

7 Puan

Su_piresi

İlki kadar olmasa da....

Gelmiş geçmiş izlediğim en komik filmdi Amerikan Pie 1.. 2.sine de direkt olarak zıpladım tabiki ve kesinlikle pişman olmadım... Özellikle eski kadronun tümünün eksiksiz olarak toplanmış olmasıda çok çok ayrı bi tat veriyo insana..
İlkinde anıra anıra kahkahalar attık , 2. sinde eski ortamı yakalayamadık ama yine de çok güldük çok eğlendik..
Kesinlikle kaçırılmamalı..

Ek olarak; ilk filmde amaç fazlasıyla güldürmek sonunda birazda olsa ders vermekti ama bu filmde durum biraz dengelenmiş...

8 Puan

S.Forever

ikinci film sendromu

ya neseli eglneceli ama ne kadar da olsa bir filmin devami olmus ve bazi espriler zorlama geldi bana. ama ne kadar olsa komik bi film cok eglendim, ozellikle super glue olayi superdi:)

7 Puan

chavez

"Oh Stiffler's mom! Oh Stiffler's mom!"

ikinci versiyon, birinci versiyona göre daha bir "eh" kalıyor. ilk filmden akılda kalan pek çok komik şeyler, ikinci versiyonda da tekrarlanmaya çalışılmış, ama bu espriler bilindiğinden izleyici bunları seyrederken biraz sıkılabiliyor. Finch ile Stiffler'a dikkat! Internetçi abimiz Jim, bu filmde başrol gibi gözükse de (kafadan kontak kız Michelle ile birlikteyken dikkatler onda olmasuna karşın") Stiffler genelde ön planda. Gerçekten salonca anıra anıra güldüğümüz, hobidik hobidik zıpladığımız, kös kös yüzümüzün kızardığı utandırıcı pek çok sahne var idi ve ben buna "Çok çok güzel, harika ama 10 kadar değil." yani 9 puancık veriyorum.

9 Puan

emirhan

beklediğimden çok iyiydi

Genelde ikincisi çekilen filmler pek başarılı olamaz. Ama amrikan pastası hedefi tam 12'den vurmuş. Stifler süperdiii.

8 Puan

caretta

BU ADAMLAR SAF ABAZA YA

Bazen utanayam mi guleyim mi bilemedim ama bence bir devam filmi olarak yine de cok basarili. Ve bu adamlar o kadar universite okudular hic bisey degismez mi ya dedirten cinsten bi durum hakimdi konuya. Son sozum ilkini begendiyseniz bunu da muhakkak begenirsiniz.

8 Puan

yuceugur

sonraki sayfa >Sayfa