zuxxi.com
Yönetim
Oyuncular
Senaryo
Müzik
Görüntü

Someone Like You

Bazıları Çabuk Bıkar

şöyle-böyle

Kadın-erkek ilişkilerine odaklı bir Amerikan filmi... yaz aylarında olduğumuzu düşünürsek, eh işte... güldüm, düşündüm, ama konu basit, eğlencelik bi film işte. pişman olmadım.

6 Puan

viol@

hehe

sempatik kiz. dogal da. sandra bullock'a hafif romantik komedilerde rakip olabilir. neden daha fazla filmini izlememisim diye dusundum..
filmde baya bi guldum. salonda toplam 4 kisi olmamizin getirdigi rahatliktan da kaynaklanmis olabilir tabi. sabah 11 matinesi, etiler movieplexteydik. filmden sonra, onde ben toplam 3 kisi salonun 2. kapisindan ciktik. once kaybolduk, sonra baska bi filmin oynadigi salona daldik, nihayetinde bos bi salondan disari firladik. anliycaniz bi de orda guldum baya bi..

5 Puan

phantaghiro

öylesine işte

vizyonda izlenmedik film kalmadı buna da gidiyim bari dedim. fena sayılmaz. sonuçta bizim inek olmadığımızı kanıtlıyo. filmdeki hatun pek şirin bi şey hoşuma gitti

6 Puan

muhsin

kesinlikle

gidin diyorum. Eglenmenin otesinde pek fazla bir sey beklemek dogru olmaz. Ikili iliskileri bir baska boyutta ama komedi tarzinda inceleyen eglencelik bir film. Baskaca yorum yapmak gerekirse oyuncu tiplemeleri cok oturmus. Oyuncular rollerinin gerektirdiginin hakkini veriyorlar bence.

6 Puan

zuxiye

...

kesinlikle eğlendirici bir film. alsında oldukça basit ama dinlendiren sıkmayan bişi. çok sevimli sahneler var ve sık sık insanı güldürüyor

9 Puan

Nitro

Someone=Bazıları, Like=Çabuk, You=Bıkar

Film adı tercümesi rezaletini geçersek gayet hoş bir film. Birçok sahnesinde kıkırdadığımı hatırlıyorum. Ashley Judd'da fevkalade şirin. Bu havalarda varsa yanınıza kız arkadaşınızı da alarak gidin ki tam performans(!) alın.

7 Puan

igor

sıkıcı

ben hayatımda bu kadar sıkıcı ve aptal bir film görmedim.Filmin Türkçeye çevrilmiş ismi bile bir tuhaf, düşünün artık gerisini...

2 Puan

böcü

öfff üfffff offffff

televizyon karşısında kışın mandalina yerken izlenebilir (belki yarısı), çok sıkıcı baydı direk.. üff bunalttı falan.. bazılarımız diil hepimiz çabuk bıktık filmden, sinema derin bir OFFFF çekti..

2 Puan

zokola

ho$

Film fena degil ama Ashley sayesinde izleniyor saniirim cok $ekerdi..

6 Puan

JuLiet CapuLet

''Eh işte'' den birazcık fazla.

Romantik komedi tarz filmler eğer uygun karakterlerle de çevrilirse piyasada fena iş yapmıyor. Bu da öyle bir film. Özellikle bayan izleyici kitlesine hitap eden bu filmde her zaman gerilimli gizemli rollerde izlemeye alıştığımız Ashley Judd'u farklı bir kulvarda görmek hoştu. Yapacak başka işi olmayanlar gidip izleyebilirler. Puan ortalaması tam hakkını bulmuş. Benden de o kadar.

6 Puan

pinnokyo