zuxxi.com
Yönetim
Oyuncular
Senaryo
Müzik
Görüntü

Get Over It

Herkes Onu İster

pişman olmayacaksınız

abartısız hoş başarılı ve güzel bir müzikal. piyasadaki filmlerin çoğundan daha iyice. vaktinize ve paranıza değecek. bence görmelisiniz. kızlar çok tatlı. ama bir özelliğide tiyatro içeriğinin bütün filme iyi ve akıllıca yayılması. size hem sinema hem de tiyatro zevkine eriştirecek. buna eminim. iyi seyirler.

8 Puan

ridvan1980

ne diyiiim

biraz aptalca ama güzel

6 Puan

arzu1212

wauuu

Kelly Woods u isterim beeen yaw ne kadar tatlı kız ee bu arada film de çok güzel yaşınız 16-30 arası ise heralde hoşunuza gideeeeer

8 Puan

CooLKiLLeR

Yazık , çok yazık....

Sanırım yukarıdaki arkadaşlarla farklı filmlere gittik. Niye mi? Çünkü benim izlediğim film inanılmaz basit, esprileri bildik, senaryosu tanıdık, oyuncuları yetersiz, kurgusu oturmamış, insana görsel hiçbirşey vermeyen son derece acemi işi bir "Amerikan Gençlik Filmiydi", daha fazlası değil...Filmi izleyeli daha 1 gün bile olmadan aklımda ne bir espri ne de bir dialog kalmış. 3 verecektim ama ortalama gereksiz yüksek olduğu için 1 veriyorum.

İnsana; sabun köpüğünü, saman alevini, yaz yağmurunu çağrıştıran filmlerden hoşlanıyorsanız mutlaka gidin.

1 Puan

zbyuceis

Güzel yaw :)

Çok işlenmiş standart bi konu... ama bu sefer oyuncular (aynı zamanda şarkıcı olanlar) gerçekten çok etkileyici olmuşlar.
Gidin pişman olmazsınız :)

8 Puan

2B 0.7

Zaten canım SIKIK(!)

Tarık'ın da dediği gibi, sıkıntılı bir cumartesinin ardından bu film bana oldukça kafa dağıtıcı ve hoş geldi ama mükemmel bir film beklmeyin. Sıkıntımı aldığı için 9 verdim ama aslında 6 puanlık bir film. Bu arada Kristen Dunst çok hoştu, onu daha önce farketmemiştim doğrusu. Ayrıca Sisqo hayranları hayal kırıklığına uğramayın ama Sisqo'nuz o kadar da ön planda değil. Zamanınız ve paranız varsa (ve de sevgiliniz yoksa:) gidin.

9 Puan

Ajdalover

Herkesi İsteyen Birileri Vardır

Çok canım sıkkındı , film olanları unutmamı sağladı .... Teşekkür ederim herşey için ... :p

8 Puan

Cizgi Otesi

neye yazık !!!

"zbyuceis" nick'li arkadaşın filme ne amaçla gittiğini bilemiyorum ama filme gidenler de takdir ederki film kafa dağıtmak için ideal bir filmdi. tavsiye edilebilir...

8 Puan

Skywriter

Aman diyelim aman olsun...

Filmi ben pek beyenmedim doğrusu,bu belkide benle ilgiliydi ama yinede oldukça sıradan hatta vasattı bence.Film o kadar boşki eleştiricek bi tane güzel sayılıcak hatun var o da bilindik okulun en güzel kızı rolünde,her filmde olduğu gibi tükürdüğünü yalıyo.Bi "Save The Last Dance"e bakıyorum bide buna, kıyaslıyorum bu dibi vuruyo... İlgi çekici, farklı denicek bir tek bişi yoktu yaw, oyunculukta yerlerde sürünüyo, nasıl gençlik filmi bu anlamadım. Zaman problemi olmayanlar isterlerse gitsin ama vizyonda çok daha iyi filmler var bence.İllaki gençlik filmi olsun diyosanızda Save The Last Dance tavsiye olunur,bu deil..!

3 Puan

Senzafine

ızledıgım en kotusuydu

arkadaslar bu fılm ıcın ıyı yazanlar ne acıdan ıyı dıyolar bılmem ama benım 3saatıme patladı,acıkcası ben hıc bısey bulamadım fılmde,ne komedı ,ne romantızm,hıc bısey yok,normal bı hıkaye ama sınamada ne ısı var?butun hıkaye bellı yenı hıc bısey bulamayacaksınız,gıtmeyın!
ama kız gercekten hos

3 Puan

sertan