zuxxi.com
Yönetim
Oyuncular
Senaryo
Müzik
Görüntü

The Exorcist

Şeytan

GİDİN

şöyle söyleyebilirimki filmin yapıldığı yıla göre çok etkileyici ve bir o kadarda ürkütücü bir film.
ben cd de izlediğim halde etkilenmiştim. yeni eklenen karelerde olmasını var sayarak gitmenizi ısrarla tavsiye ederim. mide olayına gelince yakından şeytanlaşmış bir yüz izlemek filmden önce yediklerinizi öğütülmüş bir şekilde görmenize neden olabilir. son kez söylüyorum GİDİN GİDİN GİDİN !!!!

7 Puan

landi

tek kelimeyle korkunççççç

çok güzel bir film.. insanı gerçekten korkutuyo.. gerek ses efektleri gerekse makyajlar harikaydı.. mutlaka gidin ve korkunnnnn!!!!!!!

10 Puan

bengisu

!!!İblis!!!

Wallaa geçen sene DVD den izlediğimizde biz tırstığımızı zannetmiştik ama demekki o hafif bi şokmuş. Sanırım ne demek istediğimi anladınız. E gidin işte ne duruyonuz?:)

10 Puan

Dr_Lecter

korkunc

Scream2'den sonra izledigim en iyi film. belki ondanda iyi

10 Puan

`SwAt`

aman yarabbi bu filmi yapanlar aşmıs olmalı....

tek kelimeyle manyak bi film...sinema ve korku severler kaçırmasın...

9 Puan

zined_

yuhhhhhh!

Filmin 73 yapımı olduğunu yeni öğrendim. Yılına göre oldukça marjinal ve etkileyici... Filmin ilk bir saatinde hiçbirşey anlamadım yanlız sonra olanlar oldu. Şu an hala flaş patlama efekleriyle korku filmleri yapılırken makyaj ve sıradışı sahneleriyle yılı için gayet başarılı. O yıllarda veya daha önce çekilmiş Damien isimli başka bir film daha vardı. O filmde çok babaydı fakat yüzeysel kalmıştı. Ecorcist olaya bodozlama girmiş...

9 Puan

falconwave

TÜRK YAPIMIDA VAR BUNUN...

Ben bu filmi vcd'den seyretmiştim. Hatta bu filmin türk yapımını bile çok eskiden tv'den izlemiştim. Her şeyiyle tamamen aynı idi. Sadece şeytanı kızın içinden çıkarmak isteyenler müslümandı. Kurallar islamiyete göreydi. Taaa o zamandan beri bu film aklımda idi.G eçenlerde sinemada fragmanını gördüm. Yeni hali muhteşem olmuş. Fragmanını izlerken acaip korkmuştum. İyi seyirler...
Güzel gerilmeler... :)

9 Puan

Kazem

bir dost

gerçekten karnınızı etkiler ama kaslarını gülmekten şu an karnım ağrı içinde. Tüm içtenliğimle söyleyebilirimki şabanın gulyabani filminde bile daha çok gülmüştüm. Abartmaya gerek yok eğer korkmak istiyorsanız piyasada bir sürü kaliteli korku filmi var . Gerçekten deymez (ayrıca iddia ederimki bu filmi ben daha iyi yönetirdim)

1 Puan

stain

maaaaanyak

abi bu film manyak sevgilimle çıktığımda gitmiştim gitmeden önce mcdonalds gittik az daha kusuyodum herkesin görmesini isterim(kalbi olanlar hariç)

10 Puan

aylinim

bi kere makyaja on verilir abi!!!

şimdi eğri oturup doğru konuşalım, hepimiz tırstık... özellikle merdivendeki geri geri yürüme sahnesi çok manyakçaydı... bu arada filmin türk versiyonunu seyreden varsa o da bi o kadar komiktir zamanında yanlış hatırlamıyorsam show tv de oynadıydı...

10 Puan

hodja

sonraki sayfa >Sayfa