zuxxi.com
Yönetim
Oyuncular
Senaryo
Müzik
Görüntü

Get Carter

Yüzleşme

İtalyanım,Balboam......

Stallone yine bildiğimiz tarzında, ilk aklıma gelen film payback oldu. kıyaslamak gerekirse kurgu ve anlatım nispeten durağan ama sly iriyarı, bozuk brooklyn aksanı ve sevimsiz suratı ile çok iyi hatta diyebilirimki "assasins"den bu yana en iyi filmi. yaşlı ve kötü sly işbaşında 6. günden sonra ilaç gibi geldi.

7 Puan

Harry Calahan

Sly Döktüremiyo

efet var bööle bi sorunu ağbimizin. mesela assasssins güzeldi neden?wachowski gardaşlar ve brian helgeland yazmıştı senaryoyu. ee banderasta döktürünce film ii olmuştu ama aynı şey get carter için geçerli deel. bi araba takip-kovalamaca sahnesi vardı harbiden iiydi. fazla hoş değil derim

5 Puan

trespass

..

onu bunu boşverinde ben Mickey Rourke'u tekrar aramızda gördüğüme sevindim derim... Öyle karizma yapçam diye az yırtmadım kendimi... :)

7 Puan

Louis Cypher

sylvester

sylvester`a tetikçi rolü gitmemiş. Ama filmi kurtaran yine stallone`nin karizması.

4 Puan

hephaistos

kötü beah!

Arkadaşlarımla gitmeseydim sıkıntıdan patlardım herhalde! Tam tv için çekilmiş 2. sınıf bi film olmuş. Stallonenin karizma bile kurtaramamış filmi. İşim gücüm yok ,cebimdeki para ağırlık yapıyor diyosanız gidin işte. Öylesine..

3 Puan

Farfara_

sigara tiryakilerinin dikkatine!!!!!!!

valla kardeş gel beni dinle;bu filme vereceğin parayla 2 paket cıgara al, artanıyla da kola falan alırsın. sonra git biryere otur keyfince cıgaranı tüttür ve bana dua et. Amin

1 Puan

alfa romeo

sylvester farkı...

vallahı adam almıs fılmı goturmus...
ondan baska bı sey yok senden pek fazla fılmde...
ıkı tane de kız var guzel o kadar...
butun fıolmlere gıtmeye calısıyorsanız bunada bı gıdın gorun

7 Puan

seksebelek

...

Sylvester Hocama seneler yaramış yaa... O ne göbek öyle? Herneyse Filmde herzamanki gibi Sylvester abimiz karizmasını konuşturmuş. Yönetmen birazdaha iyi olabilirmiş ama yinede güzel, gidilir.

9 Puan

Belphegor

Bu sene film yok galiba

Bir facia daha. Bıktım artık abuk sabuk filmlere gitmekten. Daha dün gittim, ama o kadar silik bir filmdi ki, buraya yazacak tek birşey hatırlamıyorum. Hatırlamayacaksan niye gidesin, di mi ama?

3 Puan

bendesezar

yıkıldım.....

ne beklerken ne buldum.... ey gidi ey... gözünü sevdiğimin sly amca ne hale gelmiş. nerede o eski ağız-burun dümdüz filmler. birde önüme koca kafalı bir ib.. oturdu iyice uyuz oldum. beni hayal kırıklığına uğrattı işte o kadar. ayıp valla...

2 Puan

excursion

sonraki sayfa >Sayfa