zuxxi.com

Oyunbozan

Aşk Filmlerinin Unutulmaz Yönetmeni.

Tepede yazmış olduğum başlıktaki filmi izleyenleriniz bilirler. Bir yönetmenin son umutlarını bağladığı bir filmi çekme öyküsü anlatılıyordu. Çok mesaj kaygılı bi okadar yapmacık bi film çekiyordu sonucta solcular bile gitmemiş film kolkesmişti. İşte Oyunbozanda bence o filmde çekilen film gibi. Birçok kişinin kolunu kesecek. Tek kelime ile her kareye mesaj koyalım derken içine etmişler filmin. Belki daha az mesaj kaygılı olsaydı yada Okan daha gerçekci oynasaydı güzel olabilirdi. Yinede okadar emek verilmiş benim 2.5 milyonum gitmiş bi 5 puan vereyim. Son söz:Gitmesenizde olur

5 Puan

CraCKeD

kötünün iyisi

bence öyle acımasızca eleştirilecek kadar kötü bir film olmamış tamam öyle çok senaryo yok film, boşlukta gibi ama yine de oyunculuk iyi sayılır. şu sıralar oynayan çabucak yapılıp bitirilmiş türk filmlerinden biraz daha iyi gibi.. yani kötünün iyisi işte..

4 Puan

eraser_g

~~~~~~

bu filme war ya bırakın filmi izlemeyi, sırf okanı izlemek için bile gidilir. ulan türkiyede kaç tane adam gibi oyuncu war da okana kötü diyosunuz? adam hiç deilse oynamayı bilio, for ex:memoli giri yakışıklı olduğu için film teklifi almio.1 werenler siz hiç 1lik film görmemişiniz.zaten 1lik film yoktur. çünkü en azından bi emek wardır o filmde (çhatlaq profesör dışında!!!)gidinde biraz sinema, film arşiwi karıştırın, oyunculara yeni gözle bakın. ayrıca zagaya we okana laf eden kişi; zaga bu ülkenin en iyi yani içeriyi, konukları, skeçleri en iyi olan talk show'u dur. okan ediğerleri gibi programda ne diiceeni önceden yazıp ezberlemio, içinden geldiği gibi we birçok insanın konuşmaktan korktuğunun aksine dobra dobra, düşündüğü, hissettiği gibi konuşuyo. bazı üst düzeydekilerin istediği gibi değil...

10 Puan

Kopuk`

Ne desem ki...

Açıkçası beklediğim gibi değildi. Sinemacılarımızın şu seslendirme sorununu çözmeleri lazım. Doğrudürüst anlayamadık konuşmaları. Çekimler ve ışık iyi değildi. Biraz okan bayülgen, biraz zeki alasya biraz da küfür.Üzücü.

5 Puan

Erk_

enteresan yorumlar...

Okuduklarım şaşırttı hakikaten beni.. İlginç bakış açıları.. Bana sorarsanız Okan Bayülgenin performansı çokkkkk iyiyidi şaşırttı beni.. Nasıl beğenmemişsiniz anlamadım doğrusu.. Zeki Alasya'ya zaten artık yorum bile yapılmaz, adam bitirmiş!! Film de iyiydi bence, yukarılardaki şu yoruma katılıyorum ,göze zorla sokulmaya çalışılan "gazeteciler öldürülüyor" lafı.. Beğendimmm!!!!!

8 Puan

mls

Yapmayın, etmeyin!

Arkadaşlar, filmi 2 saat önce izledim ve tadı damağımda geldim bu yorumu yazıyorum! Öyle 1 ya da 2 gibi bir puanı kesinlikle hak etmiyor! Ama doğrusunu söylemek gerekirse 9 ve 10 puanlık da değil! 7 ve 8 arasında bir puanı hak ediyor! Bizde de artık keyifle seyredilebilecek filmler yapıldığını görmek güzel! Tamam Yunanlı kadın oyuncu güzel ama oyunculuğu kendi kadar hoş değil! Filmde oyunculuğu çok sırıtıyor! Yunanlı erkek oyuncu rolünü tam olarak giymiş ve filmi sırtlayanlardan biri! Onun oyunculuğunu beğendim! Ama kadın oyuncunun taa Yunanistan'dan niye getirtilmiş olduğunu doğrusu pek anlayamadım! Zeki Alasya için söylenecek fazla bir söze gerek yok, artık o bir duayen. Zeki Alasya ve Okan Bayülgen kesinlikle seyrine doyulmaz bir oyun çıkartmışlar! Sonuçta Oscar adayı olmasa da, keyifle izlenilecek ve verdiğiniz parayı helal ettirecek usta işi bir film çıkmış. Verdiğim 7 puana gelince, sırf bu 7 puan Yunanlı bayan oyuncu nedeniyle 8 olmadı! Sakın yanlış anlaşılmasın, Yunan düşmanlığı yapmıyorum, zaten Yunanlı erkek oyuncuyu beğendiğimi söylemiştim ama böyle bir rol için kalkıp da taa Yunanistan'dan bu bayanı getirtmeye de gerek olmadığını düşünüyorum!

7 Puan

sokaktaki adam

Mesajı aldım....

Nedir bu turk filmlerindeki mesaj verme olayı kardesim yokmu soyle sırf seyırlik film yaa yok faili meçhul cinayetlermis yok kılmıs tüymüş sen önce arabanı hastane kapısına park etmede sonra mesaj ver.(asansöre 1. katta binip yine 1. katta indi okan gözümden kaçmadı illa bi bok bulucaz ya)

4 Puan

sewcette

şşşşşşş bi dakka ya ....

ya şimdi arkadaşlar yapmiyalim ya
hiç bi mok yoksa gidin de daha iyi bir türk filmi görmek için gidin .... nasil mi .... eee sen gitmezsen ben gitmezsem gökten zenbille türk sinemasi kalkinmiyacak heralde katkimiz olsun gidelim arkidaşlar sonra manyak gibi sevdiginiz okan da orda hadi hadi tek sira halinde zükenzi

10 Puan

alpacino

maalesef

filme giderken ümitliydim yani sonuçta oyuncular iyi yönetmen iyi. Ama film hem sıkıcı hem bi o kadar saçma konulu hem de habire msg verelim de filmi izlemeye gelenler adam olsun tarzında çekilmiş. Tamam arkadaş verin msgınızı da arada biraz da film olsun. Okan Bayülgen de şimdiye kadar izlediğim filmlerinde hiç bu kadar yapmacık oynamamıştı. Türk sineması gelişsim diye gidecekseniz gidin ama güzel türk filmleri de var onlara gidin de bari doğru gelişsin.

3 Puan

edgar7777

GİTTİK GÖRDÜK

bu film bence tipik bir tiyatro gibi... filim için gidiyorsanız paranıza yazık
tiyatro seyretmek için se idare eder.

4 Puan

zorro1999