zuxxi.com

Woman on Top

Üstteki Kadın

Kırmızılık Kadın için 6

Eğer benim gibi Julia Roberts'ı antipatik bulanlardansanız anti kahramanımızı bulduk. Kırmızılar içinde İspanyol aksanlı İngilizcesi ile her erkeğin gönlüne feth edecek bi kadın Penelope. Film ise ehh işte !

6 Puan

kermith

herkese gore degıl

fılm fena degıl ama afısındekı komedı ve seksı bolumune aldanıp sakın gıtmeyın .. hayallerırız kırılmasın!!!

7 Puan

seksebelek

Guzellik Yahuu

Bi kere zevgilinizle kesinlikle gitmeyiniz! Birbirinize olan ilginizi yitirebilirsiniz cunki ablam da abim de harbiden guzellik yapmislar. Film aslinda kotu, yonetmenin fantastik ogeler katmasi olayi kurtaramamis amma ben yine de gidin insan guzelligini gorun derim, icim acildi yahuu! Bunun disinda mzkler bayaa guzel, Brezilya ortamina goturuyo insani. Kalin Guzellikle Sinamaseverler!

5 Puan

Gomez

ne bu ya

bizimkiler daha iyi film yapıyorlar. parama acıdım. KADIN HARİKA .ama onun için bile gidilmez.

1 Puan

robinsonn58

ciloooppp

tas gibin valla tum abazan dostlarimiza tavsiye ederim

10 Puan

serhatk

üstteki kadın

şu anda sex dolu bir film sanmıştım ama yanılmışım neyse daha çok sex filimlerinden hoşlanıyorum

1 Puan

erkana8

paranıza,aklınıza,zamanınıza,YAZZZZIK

Bunca zamandır sinemaya giderim,ilk defa bi filmi sonuna kadar seyretmeye bu kadar zorlandım. Allahım, o neydi öyle(gerçi zaten bize saati uyan başka film olmadığı için gitmiştik)rezaleeeet. Sizinle bahse girerim, bu filmi eğer herşeye rağmen izlerseniz, filmden aklınızda kalacak olanlar, benim yazımdan kısa olacaktır. TV de gece yarısından sonra çıkan abuk hong kong filmleri bile gider de ,bu film gitmez. Hatta şöyle iddialı bi son yapayım, o afişte göreceğiniz güzel hatunu oturtsalar yanıma yine izlemem bu filmi tekrar. AMMAN DİYİM UZAK DURUN. sıfır olmadığı için

1 Puan

qblie

Ya, aslında keyifle izleniyo... ama...

Biraz manasız bi film olmuş. Hoş sahneler var; dooru. Ablam Penelope de pek güsel... Ama kurtarmıyo. Bi şeyler sakil durmuş. Bi kerem, Amerikan fonu üzerinde egzotik Brezilya deseni iyi durmamış sanki... Sonracıma... İngilizce oluşu da inandırıcılığını yitirmesine yol açıyo... Yani iki Brezilyalı sevgili niye kendi aralarında Portekizce yerine İngilizce konuşuyolar diye bi düşünüyo insan... Sevimli; ama görülmese de olur özetle.

4 Puan

Gatita

Gerek Yok

İşiniz gücünüz yok ise, televizyon karşısında ömür tüketiyor ve izleyecek bir şey bulamıyorken bu filmi yakalıyorsanız, izleyin. Başka türlüsüne gerek yok.

4 Puan

zuxxi

...

eğer benim gibi bosso-nova dinleyicisi iseniz, müziklerde kendinizden geçeceksiniz. brezilya yaşam tarzının, hayata bakış açısının çok güzel bir yansımasını yakalamışlar. gerçekten helal olsun...

7 Puan

balina