zuxxi.com
Yönetim
Oyuncular
Senaryo
Müzik
Görüntü

Me Myself I

Ben Şahsen, Bizzat, Kendim

kusçaktım

gerçektende dünyanın en kötü filmi

1 Puan

nbalı

Elimizde Olmayanlanlar , Alışkanlıklar ve AŞK üstüne...

Ben filmden zevk aldım . Oldukça fazla film seyredip , sinema ile ilgilendiğim için kriterlerim yükseliyor elbette ama filmi çok sempatik buldum . Şeker espriler ve hayatın ta kendisi vardı filmde ... Önce GLADİATOR e gidin ama bence... :)

7 Puan

Cizgi Otesi

cok sirin...

nedendir ki kadinlar, 'erkek' filmlerini (bkz. gladyator, m:i2, vs.) seyreder ve hatta sever, fakat erkekler kiclarini kaldirip da hatun filmlerine gitmezler, giderlerse de demediklerini birakmazlar? bence cok hos bir film bayanlar. gidin, mutlu olun. kiz arkadaslarinizla, annelerinizle falan gidin ama.

7 Puan

melis

değişik

raslantının böylesi var ya ona benziyo.ama o çok çok çok daha güzeldi.eh diyim fena deil ben iğrenç bişey bekliyodum.

7 Puan

Gianluca

hic de oole kuscaktim falan diil film

ben eskiden boole filmleri sevmezdim..kendi tabirimle "kiz filmi"ydi bunnar.. acaip sirin... sliding doors vari bi film.. gulumseyerek cikiyo insan filmden.. gidiniz gorunuz...

8 Puan

tashy

Aynı konu....

Bu konu daha önce birçok filmde işlendi.Supermen'in bile boyle bir macerası vardı. Eğer şöyle olsaydı diye... Hatta Avustralyalılar bile bunu daha önce tekrar işlemişlerdi Yatağımdaki Düşman (Dating the Enemy) filminde. Orda da Julie Karvan çok çekicidir ama neyse. Bu filmde pek çekici kimse yok. Evlilik ve ilişkiler üzerine güzel çözümlemeler var. Tek bir uyarı: Hayatı zaten sıkıcı ve monoton bulanlar ve bundan kurtulmak için sinemaya gelenler uzak dursun. Bu tip filmler artık çok gerçekçi, yani sanki "hayat gibi" çekilmeye başlandı. Aslında hayatımızda olan şeylere de "film gibi" diyoruz. Garip bir durum. Bazılarına tavsiye ediyorum bazılarına da şiddetle kaçmalarını öğütlüyorum. Siz hangi gruba giriyorsunuz? Anlamak için filmi izleyin.

6 Puan

Tosyali

Kadın Filmi Ne Demek?

Kadın filmi filan değil, herkese göre bir film. Aman aman komedi değil, şirin demeye de utanırım. Gerçekçi. Düşündürücü hatta. Sıradan bir romantik komedi filmi seyrettim şimdi karşıdaki çiçekçiden bir demet papatya alayım sevgilime koşayım, diyemezsiniz. Hayatınızı, özellikle karşı cins ile olan ilişkinizi sorgulamanızı sağlar. Sevdim ben.

7 Puan

zuxxi

KEŞKEEE

ben sinema ya beylikdüzü afm migros ta gidiyorum ve oyuncak hikasine gitmeye niyetliydim oyuncak hikayesinin seansı ise en son sabah 11:30 olduğundan bu filmi kaçırdım ve Ben şahsen.. e gitmek zorunda kaldım keşke oyuncak hikayesine gitseydim şirin bir film ama klasik ... Bence GLADİATOR e ve ya da oyuncak hikayesine gidin önce (Uyuncak hikayesinin seansı sabah kaçta olursa olsun)

5 Puan

MonoTone

Hayat seçimlerden ibarettir

Evet film bize bunu anlatıyor. Ve şunu soruyor. Yaptığınız seçim doğru mu? İşte filmin işlediği bu konu çok hoşuma giden. Anlatış şekli ve oyunculukar da gayet iyi. Hele Rachel Griffits çok iyi oynamış. Buna kadın filmi diyenlere söyleyeyim ben erkek olduğum halde gittim. Tek başıma izledim (genelde sinemayı tek izlerim). Ve filmden çok şey anladım. Bu da bana yeter bir film için. Gladyatöre gidin diyenlere ise o filme de gittim. Beğendim de. Ama bu ikisi çok farklı filmler. Bence bu film Gladyatör'den kat kat iyi bir film. Ama sadece anlayanlara. Anlamak ise zor bir iş. Bu filmi mutlaka izleyin derim. Öncelikle bayanlar, ama erkeklerde izlemeli tabii.

9 Puan

renegade

ah şu keşkeler...

ya kim merak etmezki kaybettiklerini yada elindekilerinin kıymetini malum kaybedilmeden anlaşılmıyo... herkes kendine bi yol seçerken acabalara mahkum olmazmı???? ya çok sevdim bu filmi nebiliim belki mükemmel bi şahaser değil ama hoş bi tebessümde bırakıyo insanda... bence izlenilesi bi film :)

8 Puan

loti