zuxxi.com
Yönetim
Oyuncular
Senaryo
Müzik
Görüntü

Smoke

Oyunculuk

Valla bir çok kişi belki bok atar bu filme ama bence hiiiiiiiç zorlamasınlar. Özellikle oyunculuklar açısından çok çok iyi bir film. Sakin, rahat bir anlatım ama insan ilişkileri çok iyi işlenmiş. Harvey Baba gene konuşturmuş. Aciiip de keyif aldığı belli oynarken.

9 Puan

clown

Hatırladığım sadece seyretmekten cok keyif aldığım.....

Ama gene de 2 satır bişeylerden bahsetmek isterim. Filmin tamamına sinmiş olan "hayattan mümkün olduğunca zevk alabilmeliyiz" teması bence son sahnedeki babaanne ziyaretiyle yeterince tavana vurduruluyordu. Ben sevmiştim.

9 Puan

mitra

...

öncelikle haddimi aşaraktan bu filme değer verip yazıp,oylayanlara teşkür ederim çünkü nedense bu filmin gerektiği kadar ciddiye alınmadığını düşünmüşümdür hep.yani gösterimdeyken bursada 1 hafta oynamıştı daha sonra atv bir kez yayınladı onda da filmin içine etmişlerdi(filmin sonundaki auggie'nin hikayesini izlediğimiz siyah-beyaz bölüm yayınlanmamıştı)kesinlikle jack nicholsonla birlikte en sevdiğim aktör olan harvey keitel'a da duyduğum saygıyı arttıran bir film.herşeyiyle çok iyi,sakin,derdi olan ve derdini gülücüklerle derin bir sevgiyle anlatan bir film smoke...

10 Puan

xantin