zuxxi.com
Yönetim
Oyuncular
Senaryo
Müzik
Görüntü

Just the Ticket

Aşkım İçin

...

Oldukca eglenceli bir film. Andy Garcia her genc kizin ruyasi olacak kadar sirin. Seyrederken yormayan cinsten, keyifli..

9 Puan

sontse

...

Fena sayılmayacak insanın kendini kaptırarak izleyeceği bir film.Keyifli ve bir o kadar da sevimli.

6 Puan

*julliette*

sıkıcı

bu filme konusunu ne olduğunu okumadan andy mac dowell ismini görünce gittik. bayağı gereksiz bi film. televizyonda karşınıza çıkarsa ve işiniz yoksa seyredersiniz. sinemaya gitmeye değmez.

3 Puan

sibopsen

eh be julyetim

Beraber gitmemize raamen ikna edemeedim. 6 puan verdi, ortalamayı düşürdü. Bence hoş bi filmdi. Aklıma eski dizilerden Cheers geldi izlerken ne alakaysa?? Şirin bi film.. İzlenesi..

8 Puan

micho

tuhaf

eğer geceyi yoğun geçiripte sabah ben sinamaya gidim diyorsanız bu filme gitmeyin.ne olduğunu anlamadan filmde biter sizde birdaha gidersiniz görsel efectleri anlamak kalın bağırsak düğümleyici bir hadise bana böyle bir etki yarattı sizi bilemem...tavsiye edermiyim evet gidin görün ama abartmayın 5 defadan fazlası bayar herhalde iyi seyirler

6 Puan

adamfatih

baydıııııı

abi yapacak baska hic bi is bulamıyosanız belki gidilebilir.valla film basladıgı gibi bitti yav hani insan istiyo ki romantik içerigi hic yok bari bi atraksyon olsun da biseyler biseyler .çok fena baydıııı allah yorum yapmak bile baydı üfffffffffff

3 Puan

doctoooor

Acikcasi..

Atilla Dorsay'in yazisi suyu hurmetine gittigim filmde sıkıldım acikcasi bu tip filmlere karsi ozel bir dusmanliğim olmamasi bir yana severim bile ama film yavan geldi ..Andy Garcia hala bekledigim gibi bir film patlatamadi ama ondan umudumu kesmedim.Obur hatunu zaten allah kurtarsin hayati uyuduruk filmlerde gecti andie mac dovell..Neyse gidin bir de siz gorun..

4 Puan

Jackwalsh

nasıl desem...

aslında fena diil yani gidebilirsiniz ama çok sıkılmış olmanız lazım ve tabii kafanızın da karışık olmaması... yoksa pek bişii anlamazsınız... aslında sanki tv filmi gibin..

5 Puan

igor

.....

degisik iki meslek sahibinin aşkını anlatıyo kız aşçı erkekse karaborsa bilet satıcısı nedense kız adama alt sınıftan insan muamelesi yapıyo

5 Puan

indiGIRL