zuxxi.com
Yönetim
Oyuncular
Senaryo
Müzik
Görüntü

Hilary and Jackie

Paylaşılamayan Tutkular

Başlık Yazılmamış

bu filme girdiğimde arabesk bi film olacağı yolunda kaygılarım vardı.. Ama anlaşılan bizim Türkler HILARY VE JACKIE ismini koyarlarsa izlenme oranının düşük olacağını düşünmüşler..bi de afişte yazan konu ile de çok yakın bi ilgisi yok..
Mutlaka İzlensin

10 Puan

boncuk

h&j

yaa abicim şu filme "paylaşı..zart zurt" saçma adını kim sıkmışsa, filmi izlemeden yapmış heralde.. adıyla ve yayınlanan özet konuyla ilgisi olmayan, süpper bi film..kaçmasın..

10 Puan

hulusi

Böööğğkk!!

Aslında Böğğk değil ama maksat şu yukarıdaki 2 kişiye gıcıklık.Understood??

1 Puan

Filipescu

cıvıtmak serbestmi?

neticede film icin cok muhim 1 yorumum yok ama illaki "film ele$tirmenligi" konusunu "yukardaki iki ki$iye" odaklayan ve romanyadan mevzuya intikal eden elemana 1 cewap yazmak isterseniz bence yazmayin..mesela benden sonra bana cewap yazmaya cali$anin tez zamanda tcp/ip ayarlari bozula in$allah. nihaha

7 Puan

freezer

İnanasım gelmedi

Şu mis gibin film hakkında adam gibi yorum yapmak varken bi kaç eleman burda birbirine laf koymaya çalışıyo. Hadi iyi bi de bunla kalsa ,adam gıcıklık olsun diye güzelim filme 1 puan veriyor. Nutkum tutuldu, sinirlerim gerildi. Film şahane , müzik harika, Emily fecii.Bundan iyisi şamda kayısı diye düşünüyorum, bunun yanında çok konuştuğumu da düşünüyorum ve gidiyorum.

9 Puan

jixus

afişe uyuz oldum

Sanki "9.5 hafta","bilmem ne içgüdü" tarzındaki yığınla film afişi gibi,kafadan önyargı yaratıyor.(hafif olma açısından)

8 Puan

harvi

aslinda cok ilgisi var.

o iki kizkardesin paylasamadiklari bir cok tutkulari vardi;
sanat, sevgi,ask,cinsellik ve en onemlisi kardeslik.
bilip bilmeden kimse mesaj yollamasin.

10 Puan

DEMIRKIRAT