zuxxi.com
Yönetim
Oyuncular
Senaryo
Müzik
Görüntü

Town & Country

Minik Kaçamaklar

Porter başarılı bir mimar, Ellie ise başarılı bir tasarımcıdır. Nefis bir evliliğe imza atmış, pırlanta gibi çocuklar yetiştirmiş ve hala birbirlerine olan sevgilerini yitirmemeyi başarabilmişlerdir. Türüne az rastlanır başarı üzerine kurulmuş yaşamları en samimi arkadaşlarının evliliği parçalanmaya başlayınca altüst olur.

Mona, Porter'ın çocukluk arkadaşıdır ve Griffin ile evlidir. Griffin ise Porter'ın en iyi arkadaşıdır ve Mona'yı aldatmaktadır. Mona bu küçük kaçamakları farkettiğinde derhal boşanmak için işlemlere başlar.

Mona ile Griffin arasındaki bir problem olarak görünse de, olay dörtlünün içine şüphe kıvılcımlarını atıp kaçmıştır. Porter, kendi ailesini korumak isterken bi sürü aksilik yaşanır ve işler sarpa sarar.

Şimdi uğraşması gereken yalnız vefakar eşi Ellie değildir; Zengin bir kadın olan Eugenie ve onun acayip ebeveynleri, özgür ruhlu bir kadın olan Auburn, Porter'ın bebeğini taşıması muhtemel güzel çelist Alex veee kısa sürede sakıncalı bir şekilde yakınlaşan Mona da uğraşılmak üzere sıraya girmiştir.

İzleyenler ne demiş?