zuxxi.com
Yönetim
Oyuncular
Senaryo
Müzik
Görüntü

Here on Earth

Cennet'in Ötesi

Kelly zengin bir ailenin şımarık evladıdır. Kendini beğenmiş, kıl bir adamdır. Yaz tatili gelip çattığında yepisyeni bir Mercedes alınır kendisine. Mercedes'ini kaptığı gibi küçük bir gezintiye çıkar. Kıl bir adam olduğunu söylemiştik ya, küçümsediği kasaba insanlarının yanına varır. Korna öttürür, sesini sonuna kadar açarak yerli pop dinler, "Krrroooyum ama para bende" edasıyla artislik yapar vs...

Kasabalı fakat gururlu delikanlı Jasper, kız arakadaşı Samantha'nın gözleri önünde gerçekleşen aşağılanmayı yedirmez kendine ve Kelly'le yarışmak için anlaşır. İki genç Bağdat Caddesi'ne vardıkları gibi kapışmaya başlar. Yarış pek hazin bir kaza ile son bulur. Samantha'nın annesine ait Kristal Büfe yerle bir olunca, Kelly ile Jasper mahkemenin yolunu tutar.

Sofistike ve yenilikçi yargıç son derece özgün bir ceza uygun görür yarışzedelere: Yerle bir olan mekanı ortaklaşa tamir etmek zorunda kalan Kelly ve Jasper, yaz tatilinin ruhuna fatiha okuyarak bütün yazı birarada geçirecek olmanın tatsızlığı ile başlarlar çekiç savurmaya.

İzleyenler ne demiş?