zuxxi.com
Yönetim
Oyuncular
Senaryo
Müzik
Görüntü

Pretty Woman

Özel Bir Kadın

Hem zengin hem yakışıklı erkek kahramanımız Edward iş gezisi için geldiği Los Angeles'ın Hollywood Bulvarı'nda yolunu kaybedince bölgede fahişelik yapmakta olan Vivian'a adres sorar. Vivian Edward'ın kullanmayı bile beceremediği arabaya hasta olur ve "İstersen ben seni bırakayım." diyerek direksiyona geçer.

Edward'ın oteline ulaşılır. Tam yollarını ayırıyorlarken Edward'ın suratında, "Neden olmasın yahu, hoş kadın!" ifadesi belirir. Edward Vivian'a yukarı gelmesini teklif eder, Vivian teklifi havada kapar. Edward Vivian'a giymesi için paltosunu verir çünkü Vivian'ın üstü başı fazla fahişe kılıklıdır ve otel bu kıyafeti kaldıramayacak kadar nezih(snob)tir.

Yukarı çıkarlar. Vivian muhteşem kral dairesinde kendini kaybederek çocukça tavırlar sergilemeye başlar. Edward onun ne kadar hoş olduğunu düşünmektedir. Vivian tuvalete girer ve diş ipini çıkararak rutin diş temizliğine başlar. Edward Vivian'ın uyuşturucu kullandığını zannederek "İstemem böyle şeyler." der, kızın bileğini büker, kovmaya yeltenir. Daha sonra gerçeği öğrenince çok mahçup olur. Sonra beraberce salona geçerler...

- Aloo! Bütün filmi yazdınız be kardeşim!
- Pardon kaptırmışım.

İzleyenler ne demiş?