zuxxi.com
Yönetim
Oyuncular
Senaryo
Müzik
Görüntü

Bring It On

Gençlik Ateşi

Ramcho Carne Lisesi amigo kızlarının yeni kaptanı olan Torrance'ın çok mühim dertleri vardır. Lisenin amigo takımı ülke çapında düzenlenen bir yarışmada beş sene üstüste birinciliği almıştır. Torrance altıncısını almak isterken, o yıllar yılı çok beğenilen danslarının aslında başka bir amigo takımı olan Clovers'dan özenti olduğunu öğrenir.

Vah ki ne vah! Yarışmaya çok az zaman kalmıştır! Kaptan hemen yeni figürler üzerinde çalışmaya ve kızları yeni dansa hazırlamak için sıkı bir antremana sokar.

Bu arada Clovers ekibi de yarışmaya katılmak ister fakat onların da apayrı bir problemi vardır. Turnuvaya katılmak için gerekli olan yol parasından yoksundurlar.

Ponpon kız olmanın eziyetleri...

İzleyenler ne demiş?
In replica watches uk the metal strap, stainless steel is rolex replica uk the most common material, compared to other metal materials, it is cheap, durable, also known as uk replica watchesstainless steel. Disadvantages are easy to have scratches. Stainless steel was discovered in the mid-19th century by Krupp, of Essen, Germany, and was widely used by the swiss replica watches public in the 1950s.
General brands are replica watches stainless steel 316L stainless steel, its replica watches ukcorrosion resistance and wear resistance are better, the surface can be rolex replica electroplated or not plating, only polishing or sandblasting, sand processing, the swiss replica watches formation of different effects of a three-dimensional appearance effect.