zuxxi.com

Big Daddy

Süper Baba

Sonny, hukuk fakültesinden mezun olmuş, otuz iki yaşına gelmiştir. Arkadaşları gibi kendini kariyerine ve evlilik yaşantısına vermek yerine, part time bir işte çalışır. Mümkün olduğu kadar yetişkinlere ait sorumluluklardan kaçar. En yakın arkadaşı Kevin bile kız arkadaşına evlenme teklif ederek hayata karışır. Sonny'nin ise bu taraklarda hiç mi hiç bezi yoktur.

Sonny'nin büyümesini hayatı boyunca bekleyemeyecek olan kız arkadaşı, daha fazla dayanamayarak Sonny'i terketmeye karar verir. Sonny, kızı etkilemek ve sorumluluk almaya hazır olduğunu gösterebilmek için çareler aramaya başlar. Önünde bir yığın kolay çözüm dururken, o çocuk evlat edinmeyi uygun bulur.

Julian isimli bir çocuğu, biolojik babası olduğunu iddia ederek evlat edinir. Bu anlamsız plan tabii ki yürümez ve Sonny kız arkadaşı tarafından terkedilir. Durum böyle olunca Sonny çocuğu geri götürür. Sosyal Servis uygun bir aile bulunana kadar Julian'ın Sonny'de kalmasını ister. Geçici babalık rolünü üstlenen Sonny'nin zamanla duyguları depreşir ve birden bire süper baba oluverir. Sorunlar bitmez. Sosyal Servis Julian'ın gerçek babasını bulunca, Sonny çocuğu geri vermemek için herkesi hayrete düşürecek sorumluluklar üstlenir.

İzleyenler ne demiş?